Allah rızası için yardımcı olun

• Konbuyu başlatan Shshs
  • Toplam 9 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Shshs tarafından oluşturulan Allah rızası için yardımcı olun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 370 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Allah rızası için yardımcı olun
Konbuyu başlatan Shshs
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354
S

Shshs

Guest
Kzlar 1.5 sene önce doğum yaptım doğum yaptıktan sonra saçlarım dokulemey başladı her gün saç dökülmesi artmaya basladi dermotoloji ye falan sa gittim ilaclar iğneler vitaminler prp mezoteeapi neler yaptım sacim kalmadı şuan Allah rızası için bana dua edin neler iyi gelir bilen yazabilirim çok üzülüyorum bı kadın nasıl saçsız olabilir kendimi beğenmeye başladım eşimin gözünün önünde sacsizim daha 23, yasindyim ne yapacağımı bilmiyorum bil bol dua edin lutfen

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kzlar 1.5 sene önce doğum yaptım doğum yaptıktan sonra saçlarım dokulemey başladı her gün saç dökülmesi artmaya basladi dermotoloji ye falan sa gittim ilaclar iğneler vitaminler prp mezoteeapi neler yaptım sacim kalmadı şuan Allah rızası için bana dua edin neler iyi gelir bilen yazabilirim çok üzülüyorum bı kadın nasıl saçsız olabilir kendimi beğenmeye başladım eşimin gözünün önünde sacsizim daha 23, yasindyim ne yapacağımı bilmiyorum bil bol dua edin lutfen
Vala benim ilk gebeligimde saçımın dibi görünüyordu çok üzülüyordum okadar stres yapıyordum anlatamam doğumdan sonrada baya döküldü saça dair bişi kalmadı her türlü şampuanı kullandım boş bim de dolanırken hindistan yaginin özünü buldum kullandım 3 ayda saçlarım gereginden fazla güreşti inanın okadar gurlesti ki şuan hamileyim gebeliğin ilk haftasında saçımı baya kisaltim şuan saçlarım yine hem uzun hem gür toka iki defa zor dönüyor saçımda ara makas atircam siz de deneyin

S

Shshs

Guest
Vala benim ilk gebeligimde saçımın dibi görünüyordu çok üzülüyordum okadar stres yapıyordum anlatamam doğumdan sonrada baya döküldü saça dair bişi kalmadı her türlü şampuanı kullandım boş bim de dolanırken hindistan yaginin özünü buldum kullandım 3 ayda saçlarım gereginden fazla güreşti inanın okadar gurlesti ki şuan hamileyim gebeliğin ilk haftasında saçımı baya kisaltim şuan saçlarım yine hem uzun hem gür toka iki defa zor dönüyor saçımda ara makas atircam siz de deneyin
Yağı şurup ne kadar süre beklettin sonra yıkadın mi her gün mi yaptin

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Duştan c
Yağı şurup ne kadar süre beklettin sonra yıkadın mi her gün mi yaptin
Duştan çıkınca surerdim tarardim saçlarımı bidahaki duşa kadar üstüne kalıyordu yani yoğun bı yağ zaten sürüyorum tariyorum özelikle sürünce saçlarını topuz yap o şekilde faydası var hindistan yağını alin ama

ebruakpinar0354

Kayıtlı Üye
rank
Ablacim sarımsaklı kur yap saçlarına sarımsak saçları besliyor diye biliyorum

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Şampuanına çam terebenti karıştır benim saçlarımda ince telliydi gurlesti hatta sen direk saçına sur etkisini göreceksin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar