Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Dua Bölümü kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,298 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Dua Bölümü
Konu Başlığı Allah Rızası için bakarmisiniz🤲🙏
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Vallahi ne yapayım Gamze koşturmayla geçiyor hayatım soluk almıyorum öyle diyebilirim çocuklar büyüdükçe kendimize zaman ayırma olanağı gerçekten sıfır oluyor Sen nasılsın çocuklar nasıl
Aynen al bendende o kadar Adem bana kan kusturuyor resmen vallahi 5 yaş yaslandim 1 sene de kız iki dk oturmak nedir bilmiyor onu geçtim hep kuyruğum olmuş lavaboya gidiyorum geliyor kapının önünde ağlaya ağlaya bekliyor 🙈

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynen al bendende o kadar Adem bana kan kusturuyor resmen vallahi 5 yaş yaslandim 1 sene de kız iki dk oturmak nedir bilmiyor onu geçtim hep kuyruğum olmuş lavaboya gidiyorum geliyor kapının önünde ağlaya ağlaya bekliyor 🙈
Ay aynen biz de laren çok düşkün bana her yeri birlikte gidiyoruz yemek yapıyorum yanımda tuvalete gidiyorum yanımda banyo yapıyorum banyonun affedersin kapisinia açtığım zamanlar oluyor babası evde olmadığında yanımda oturuyor orada beni izliyor yani çok kötü bir dönemden geçiyoruz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay aynen biz de laren çok düşkün bana her yeri birlikte gidiyoruz yemek yapıyorum yanımda tuvalete gidiyorum yanımda banyo yapıyorum banyonun affedersin kapisinia açtığım zamanlar oluyor babası evde olmadığında yanımda oturuyor orada beni izliyor yani çok kötü bir dönemden geçiyoruz
Aynı Adem 🤣bu yeni dönem çocukları bir tuhaf valla Hümeyra hoc böyle deildi ya bazen eşime diyorum ademden sonra artık çocuk hevesim kalmadı 🙊🤣

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Aynı Adem 🤣bu yeni dönem çocukları bir tuhaf valla Hümeyra hoc böyle deildi ya bazen eşime diyorum ademden sonra artık çocuk hevesim kalmadı 🙊🤣
Ahahahhaha sorma kuzu gerçekten yeni nesil bebeleri ne yazıkki böyle aman yok ben istemiyorum 3. Rabbim 2 .sine uzun ömür versin Allah'ım isteyen dileyen kuluna nasip etsin 🙏🤲🤭

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ahahahhaha sorma kuzu gerçekten yeni nesil bebeleri ne yazıkki böyle aman yok ben istemiyorum 3. Rabbim 2 .sine uzun ömür versin Allah'ım isteyen dileyen kuluna nasip etsin 🙏🤲🤭
Amin canım amin inşallah bende öyle diyorum
Geçen kayınbabam diyor 4 5 tane daha olsaydı iyi olurdu diyor 🤣🙈🙊 delirdim resmen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar