Allaha emanet arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Allaha emanet arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,243 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Allaha emanet arkadaşlar
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bazı şeylerden çok rahatsız olduğum için platformdan ayrılıp uygulamayı siliyorum. Burada hoş sohbetli arkadaşlarım kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun
Bazı kendini bilmezler yüzünden kaliteli insanlar gidiyor malesef. Pek konuşma fırsatım olmadı seninle ama yazdıklarından anlaşılıyor karakterinin duruşunun sağlam olduğu. Sende Allah'a emanet ol. Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin inşallah 🙏❤️

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bazı kendini bilmezler yüzünden kaliteli insanlar gidiyor malesef. Pek konuşma fırsatım olmadı seninle ama yazdıklarından anlaşılıyor karakterinin duruşunun sağlam olduğu. Sende Allah'a emanet ol. Allah hakkında hayırlısını nasip eylesin inşallah 🙏❤️
Eminecim sende seviliyorsun senin yorumlarını özellikle okuyorum iyiki varsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Vallaha ya istesemde göremem arada ses verim size🤣🤣🤣🤣
Cinsiyetleri ne zaman belli olucak hulya

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
E
Eminecim sende seviliyorsun senin yorumlarını özellikle okuyorum iyiki varsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cinsiyetleri ne zaman belli olucak hulya
Eminem gerceten bu aralar burada ahlaksız insnalar var buradan sogutuyor artık resim paylasmayalim.cocuklarimiiz midem bulandı inanki çok şeyler gördüm 😪

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
E

Eminem gerceten bu aralar burada ahlaksız insnalar var buradan sogutuyor artık resim paylasmayalim.cocuklarimiiz midem bulandı inanki çok şeyler gördüm 😪
Çok haklısın kuzum ya insanlar artık o kadar ahlaksız olmuşlar ki ne yapacaklarını şaşırmışlar. Bende fotoğraf konusunda hem fikirim rahatlıkla ekran görüntüsü alınıyor farklı yerlerde kullanılır diye düşünüyorum hep uyarmak istiyorum ama yanlış anlaşılır

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok haklısın kuzum ya insanlar artık o kadar ahlaksız olmuşlar ki ne yapacaklarını şaşırmışlar. Bende fotoğraf konusunda hem fikirim rahatlıkla ekran görüntüsü alınıyor farklı yerlerde kullanılır diye düşünüyorum hep uyarmak istiyorum ama yanlış anlaşılır
Benim eşimde istemiyor zaten bende atmıyorum sadece manzara resmi atıyorum o kadar

Tüm sayfalar yüklendi.