Allaha emanet arkadaşlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Allaha emanet arkadaşlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,241 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Allaha emanet arkadaşlar
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Çok haklısın kuzum ya insanlar artık o kadar ahlaksız olmuşlar ki ne yapacaklarını şaşırmışlar. Bende fotoğraf konusunda hem fikirim rahatlıkla ekran görüntüsü alınıyor farklı yerlerde kullanılır diye düşünüyorum hep uyarmak istiyorum ama yanlış anlaşılır
Kuzum elif Allah razı olsun beni uyardı bugün ben resim felan atmiyacam ekran resmi dediğim gibi kolay alınıyor erkekmi kadinmi bilmiyorum başkasından hamile kalmak istiyorum felan yazmış dahası var beni kullandı ondan yaşça küçükmüş midem kaldirmiyor bu pisliği😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eminecim sende seviliyorsun senin yorumlarını özellikle okuyorum iyiki varsın

Cinsiyetleri ne zaman belli olucak hulya
Kuzum kucuklermis daha😍😍😍🤣

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Arkadaşlar bazı şeylerden çok rahatsız olduğum için platformdan ayrılıp uygulamayı siliyorum. Burada hoş sohbetli arkadaşlarım kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun
Ya begümüm bazı kendini bilmezler yüzünden düzgün kaliteli insanlar gidiyor resmen bizim değilde onların gitmesi gerek 🥺. Allaha emanetsin canım benim♥️

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar bazı şeylerden çok rahatsız olduğum için platformdan ayrılıp uygulamayı siliyorum. Burada hoş sohbetli arkadaşlarım kendinize iyi bakın herşey gönlünüzce olsun
Noldu canim

Gitmeyin yaa, 🥺

Son düzenleme:

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
ilk baslardan sen burda idin onda ben sen nur kayranin anesi vs vardi onds daha cok konusardik seninle oglun bizimle buyudu😊kizimda sizinle dogdu boyudu canini skan neyse onlari enegeleye bilirsin ben oyle yapyorum modearir disinda herkesi engeleme imkanin var

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Gün geçtikçe herkes uygulamadan ayrılıyor gerçekten eski tadı kalmadı birkaç kişi var sohbetini beğenip sevdiğim sırf o yüzden giriyorum 😏😏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar