Sorum var ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 833 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ALT ( alanin aminotransferaz) değer düşüklüğü?😐
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar karaciğer değerlerim çok düşük normalin çok altında, ve ben bunu ablamdan öğrendim, E nabız da tahlillerime bakarken görmüş ve bana söyledi, eşim arkadaşına söyledi oda düşük dedi doktor yardımcısı kendisi, daha önce vücudum morardığı ve kaşındığı için doktora gittim orda da düşük çıkmış ama doktor bana birşeyin yok diyip eve gönderdi, Perşembe günü doktora gideceğim sizce düşük çıkması ciddi bir durum mu yoksa önemsiz mi , bu durumu yaşayan varmı yada bir bilgisi olan🤦😞 sizce korkmalı mıyım 😢
Hayırlı haberlerle inşallah kuzum

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hayırlı haberlerle inşallah kuzum
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah önemli bişey değildir canım 🙏 hayırlı haberlerle bizi de bilgilendir 🥰❤️
Bugün doktora gittim canım, çok şükür bir sıkıntı yokmuş, evet yine çok düşük çıktı ama sorun yaşatmaz mış, doktor yüksek çıkmadığı sürece endişelenecek bir durum yok dedi , bana haber ver demiştin canım çok teşekkür ederim 😘 ( @Zeynep23 )

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Amin canım Allah razı olsun inşallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bugün doktora gittim canım, çok şükür bir sıkıntı yokmuş, evet yine çok düşük çıktı ama sorun yaşatmaz mış, doktor yüksek çıkmadığı sürece endişelenecek bir durum yok dedi , bana haber ver demiştin canım çok teşekkür ederim 😘 ( @Zeynep23 )
Senden de Allah razı olsun canım

Kızlar karaciğer değerlerim çok düşük normalin çok altında, ve ben bunu ablamdan öğrendim, E nabız da tahlillerime bakarken görmüş ve bana söyledi, eşim arkadaşına söyledi oda düşük dedi doktor yardımcısı kendisi, daha önce vücudum morardığı ve kaşındığı için doktora gittim orda da düşük çıkmış ama doktor bana birşeyin yok diyip eve gönderdi, Perşembe günü doktora gideceğim sizce düşük çıkması ciddi bir durum mu yoksa önemsiz mi , bu durumu yaşayan varmı yada bir bilgisi olan🤦😞 sizce korkmalı mıyım 😢
Bilgim yok canım, bi sıkıntı yoktur inşallah 🌹

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun mariyam

Tüm sayfalar yüklendi.