Sorum var Ameliyat olalı 5 hafta oldu 37 gun

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Ameliyat olalı 5 hafta oldu 37 gun başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 553 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ameliyat olalı 5 hafta oldu 37 gun
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Koltuk acıktı temizlik yaparken süpürmek için yeruu koltuğu kapatdim kendim bisey olurmu ağrım yok şükür
Cok Şükür yol canım olmaz yine de dikkat et ama bir ayi geçmiş ya şükür
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Koltuk acıktı temizlik yaparken süpürmek için yeruu koltuğu kapatdim kendim bisey olurmu ağrım yok şükür
Dikkatli ol ani hareketten kaçın yine de canım

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kız dikkat et ne bu işgüzarlık kendine zarar
Hahah hava güzel camları açtım evi havalandırdım gaza geldim güzel bir temizlik yaptım geçen film izlerken koltuğu açmıştık yatarak bakdik filme sonra açık kaldı eşim kapatırım demişti bende bugün evi süpürmek istedim koltuğu kapatdim ah ahhh pişman oldum sonra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Hahah hava güzel camları açtım evi havalandırdım gaza geldim güzel bir temizlik yaptım geçen film izlerken koltuğu açmıştık yatarak bakdik filme sonra açık kaldı eşim kapatırım demişti bende bugün evi süpürmek istedim koltuğu kapatdim ah ahhh pişman oldum sonra
Heh aferin sana iş bekler ama senin sağlığın daha önde o yüzden böyle şeyler yapma birdaha. Bizim buralardada kar yağıyor kız Nisan'da kış geldi 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar