Ameliyat oldum 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Husnıyeeee tarafından oluşturulan Ameliyat oldum 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,563 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 18 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı Ameliyat oldum 🥰
Konbuyu başlatan Husnıyeeee
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Safra kesesi ameliyattı oldum çok şükür kızlar iyi geçti ilk gün çok ağrılı geçirdim 3 gün oldu ameliyat olalı bebeğim zor zoruna emziriyorum ilk gün emzirmedim zaten ama bu Halime de hamd olsun rabbim herkese sağlık sıhhat versin ilk öncelikle her zaman bunun için böyle dua ediyorum 🤲🏻 Allah nasip ederse kötü günler geride kaldı iyi günler beni bekliyor kızımla 🤲🏻🥰
Gecmis olsun canım rabbim acil safi ismiyle şifa versin sana da bebisine faydalı olabilmen için. Kucağına alamasanda sık sık ten temasina geç dokunsa bebek kokunu hissetsin 🥰

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Safra kesesi ameliyattı oldum çok şükür kızlar iyi geçti ilk gün çok ağrılı geçirdim 3 gün oldu ameliyat olalı bebeğim zor zoruna emziriyorum ilk gün emzirmedim zaten ama bu Halime de hamd olsun rabbim herkese sağlık sıhhat versin ilk öncelikle her zaman bunun için böyle dua ediyorum 🤲🏻 Allah nasip ederse kötü günler geride kaldı iyi günler beni bekliyor kızımla 🤲🏻🥰
Cnm ya çok sevndim geçmiş olsun ☺️🥰 artık o ağrılardan kurtulursun 🥰

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ya çok sevndim geçmiş olsun ☺️🥰 artık o ağrılardan kurtulursun 🥰
Çok Saol canım benim 🥰🥰🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gecmis olsun canım rabbim acil safi ismiyle şifa versin sana da bebisine faydalı olabilmen için. Kucağına alamasanda sık sık ten temasina geç dokunsa bebek kokunu hissetsin 🥰
Çok şükür canım ameliyattan çıktan ertesi günü sürekli emzirdim canım narkoz aldım ya 😌🤗 rabbime şükürler olsun rabbim beterinden korusun 🤲🏻🥰

Çok geçmiş olsun hakkınızda herşeyin hayırlısını versin Rabbim
Çok saol canım ❣️

Öncelkle çok geçmiş olsn rabbım şifa versin.. bende 24 yaşndayken olmştm kapalı ameliyt 15 gün öksürmek bana eziyet olmştu kalkp doğrulp oturmak falan çok taş çıkmştı ufak kavanoz dolusu ve keseyi almşlardı.. şükür sonrasnda skntı yaşamadm ama çok kilo vermştm o zamanlar şmdi baya yıl geçti 12 sene falan kilo alımı kolay oluyor ve kolestrol başlamştı karaciğer yükleniyo tüm görevleri ondanmş ama skntım yok şükür bu zamana kadar 😊
Çok saol canım benim yediklerime fazlasıyla dikkat ediyorum birde şey sorucam senin de miden çok ağrıyormuydu safra alınınca herşey mideye biniyor ağrı alıyor bende sadece 😥 sanada geçmiş olsun ve rabbim beterinden korusun benimde safram artık patlama noktasına gelmişti dayanamıyorum birde ben 3 aylık hamileyken ortaya çıktı çok acillik oldum taş düşürmekten 😥 şimdi 3 aylık bebeğim dünyada ellerinden öper ❣️ Yeni ameliyat oldum çocuk olunca süreç çok zor oldu 😢

Geçmiş olsun canımmm benimm rabbim şifa versin🤲🤗💖
Çok saol camım Allah razı olsun 🤲🏻

Son düzenleme:

Sevgi123

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım çok şükür bu Halime şükür 🤲🏻 Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın

Evet canım çok şükür bu Halime şükür 🤲🏻 Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın cuma günü oldum artık tek başıma oturup kalkmaya başladım çok şükür 🤲🏻🤲🏻🥰

Evet canım çok şükür bu Halime şükür 🤲🏻 Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın 🥰🥰🥰

Amin canım amin rabbim kimseyi sağıyla sınamasın 🥰

İnşallah canım benim 🥰

Evet canım kapalı ameliyat oldum ama açıktan farksız 😕 çorba içiyorum tatsız tusuz şeyler seninde safran alındı canım

Amin canım çok saol 🥰

İyim canım çok şükür hamd olsun 🤲🏻 Rabbim kimseye yaşatmasın 🤲🏻🥰🥰 ayaklandım aynı gün 🤲🏻🥰

Saol canım benim 😌

Çok saol canım benim çok şükür Allah izin verirse iyi günler benle bebeğim bekliyor 🤲🏻🥰
Bnm de safram aldı safram şişmişti mideye yapış dedi patlıcak kıvama gelmiştim çok geç kalmıştık 8 tane büyük taş vardı iltihap oldu saframi patalojiye gönderdiler sonuç geldi doktora gostercem işte bnm o şekilde 3 gün dayana bildim sonra döndüm aynı yemeklere ilk başlarda birşey olmadı ama şuan dikkat etmiyorum diye herşey dokunuyor

cille_

Kayıtlı Üye
rank
Allah sağlık sıhat nasip etsin canım çok geçmiş olsun

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Bnm de safram aldı safram şişmişti mideye yapış dedi patlıcak kıvama gelmiştim çok geç kalmıştık 8 tane büyük taş vardı iltihap oldu saframi patalojiye gönderdiler sonuç geldi doktora gostercem işte bnm o şekilde 3 gün dayana bildim sonra döndüm aynı yemeklere ilk başlarda birşey olmadı ama şuan dikkat etmiyorum diye herşey dokunuyor
Benimde patalojiye gitti 😥 benim safram 39mm gelmiş artık taşlar saframı tıkamıştı böyle bir ağrı olamaz zaten çok şükür ameliyat oldum iyim tabiki sma yediklerim benimde dokunuyor çorba türü şeyler yiyorum yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum zor gerçekten 😕

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benimde patalojiye gitti 😥 benim safram 39mm gelmiş artık taşlar saframı tıkamıştı böyle bir ağrı olamaz zaten çok şükür ameliyat oldum iyim tabiki sma yediklerim benimde dokunuyor çorba türü şeyler yiyorum yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum zor gerçekten 😕
Dikkat et kuzum özellikle yumurta ve çikolata bisküvi kızartma işlerinden ben yiyorum dayanamayıp dün midem o kdar ağrı yaptı ki hemen ağrı kesici içtim yoksa hastanelik olurdum inann taş varken de zordu şimdide saframiz yok herşey dokunuyor çok zor seni çok iyi anlıyorum

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Dikkat et kuzum özellikle yumurta ve çikolata bisküvi kızartma işlerinden ben yiyorum dayanamayıp dün midem o kdar ağrı yaptı ki hemen ağrı kesici içtim yoksa hastanelik olurdum inann taş varken de zordu şimdide saframiz yok herşey dokunuyor çok zor seni çok iyi anlıyorum
Çikolata da mı yapıyor 😢 benim şekerim çok düşüyor mecbur yiyorum 😥 ve çok yiyemiyorum istesem de yemek falan ay rabbim yardımcımız olsun valla 🤲🏻🥲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar