AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Büşra akmeşe tarafından oluşturulan AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 789 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔
Konbuyu başlatan Büşra akmeşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Büşra akmeşe

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ben 23 haftalık hamileyim ve ayrıntılı USG ye girdim kalp ve bağırsağında leke görüldü amniyon sıvısı da 2 katına çıkmış durumda sebebi henüz belli değil doktorlar sadece gözlemliyoruz diyip gönderiyorlar ne yapabilirim başına böyle bir şey gelen varsa yardım edebilir mi Allah rızası için 🖤🖤😔
Insallah korkulucak kadar onemli bir durum.yoktur kuzum sag sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim

Büşra akmeşe

Kayıtlı Üye
rank
Insallah korkulucak kadar onemli bir durum.yoktur kuzum sag sağlim kucağına almayı nasip etsin rabbim camim
Amin amin inşallah bütün hamile anneler sağ saglim alsın kucağına ❤️🙏🏻
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm bnm banada o haftalarda fazla dedi suyun sonra doğuma yakın oldukça o kendiliğinden azalıyor olması gerektiği kadar olur korkma şuan normale döndü bnm içini ferah tut
Gerçekten o kadar rahatlattiniz ki içimi biraz da olsa 3 ocakta kontrolüm var 2 hafta arayla kontrol etmek için çağırdı bakalim inşallah geçer 🙏🏻❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Gerçekten o kadar rahatlattiniz ki içimi biraz da olsa 3 ocakta kontrolüm var 2 hafta arayla kontrol etmek için çağırdı bakalim inşallah geçer 🙏🏻❤️
Amin kuzum🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ben 23 haftalık hamileyim ve ayrıntılı USG ye girdim kalp ve bağırsağında leke görüldü amniyon sıvısı da 2 katına çıkmış durumda sebebi henüz belli değil doktorlar sadece gözlemliyoruz diyip gönderiyorlar ne yapabilirim başına böyle bir şey gelen varsa yardım edebilir mi Allah rızası için 🖤🖤😔
Başka bir doktora da göründün mü canım endişe etme bazen çok yanılma ne olabiliyor

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank

Çok mutlu oldum böyle düşünmene inan 🤲😌bende senin gibi çok korktum düşünüyordum sonra eltim dedi banada öyle dediler doğuma yakın zaten su azalıyor o zaman düzeliyor su dengesi gerçekten öyle oldu doktor da öyle söyledi inşaAllah seninde öyle olur için ferah tut hep dilinde duan eksik olmasın onu veren Rabbim kolaylıkta verir cnm 😘 dua eder dua bekleriz inşaAllah

Büşra akmeşe

Kayıtlı Üye
rank
Çok mutlu oldum böyle düşünmene inan 🤲😌bende senin gibi çok korktum düşünüyordum sonra eltim dedi banada öyle dediler doğuma yakın zaten su azalıyor o zaman düzeliyor su dengesi gerçekten öyle oldu doktor da öyle söyledi inşaAllah seninde öyle olur için ferah tut hep dilinde duan eksik olmasın onu veren Rabbim kolaylıkta verir cnm 😘 dua eder dua bekleriz inşaAllah
İnşallah ablam inşaallah bir de suyum fazla olduğu için fazla hissedemiyorum hareketlerini sırtım çok ağrıyor doktor bol bol süt iç dedi günde 10 hareket etmesini istedi bebeğin ama ya 7 oluyor hissedebildigim ya da hiç

Tüm sayfalar yüklendi.