AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Büşra akmeşe tarafından oluşturulan AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 792 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı AMNİYON SIVI FAZLALIĞI 😔
Konbuyu başlatan Büşra akmeşe
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Büşra akmeşe

Ceroş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yardımınıza ihtiyacım var ben 23 haftalık hamileyim ve ayrıntılı USG ye girdim kalp ve bağırsağında leke görüldü amniyon sıvısı da 2 katına çıkmış durumda sebebi henüz belli değil doktorlar sadece gözlemliyoruz diyip gönderiyorlar ne yapabilirim başına böyle bir şey gelen varsa yardım edebilir mi Allah rızası için 🖤🖤😔
Benim de bebeğimin kalbinde leke vardı 16 haftada şuan 32 haftalık çok şükür geçti korkma sakin leke geçer başka doktorlara git ben kaç taneye gittim seni çok iyi anlıyorum ama İnanki geçiyor bugün yine muayenede sordum doktor çok detaylı baktı yok leke filan dedi geçmiş kurban olduğum Allah'ım herkese hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallah 🥰

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah ablam inşaallah bir de suyum fazla olduğu için fazla hissedemiyorum hareketlerini sırtım çok ağrıyor doktor bol bol süt iç dedi günde 10 hareket etmesini istedi bebeğin ama ya 7 oluyor hissedebildigim ya da hiç
Allahın izniyle bişey olmaz cnm sen doktorun dediklerini düzenli yap kontrollerinide ihmal etme doktora gittiğin zaman buradan yaz tekrar olurmu m. Etme ederim 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar