Sorum var Amniyon sıvı testi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nisabr tarafından oluşturulan Amniyon sıvı testi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 297 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyon sıvı testi ?
Konbuyu başlatan nisabr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nisabr

nisabr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar dün akintimla birlikte afedersiniz gün boyu azar azar iç çamaşırım islaniyordu . Akşam acile gittim allatn muayene edince aşırı vajinal enfeksiyonum olduğunu söyledi. Ve suyunun gittiğinden emin olmak için nadal amniyon sıvı testi yapalım eğer az da olsa suyun gidiyorsa suni sancı verip doğumu başlatalım dedi bugün o testi gidip yapcamda sanırım biraz pahalı. Yapan var mı aranızda?

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Kızlar dün akintimla birlikte afedersiniz gün boyu azar azar iç çamaşırım islaniyordu . Akşam acile gittim allatn muayene edince aşırı vajinal enfeksiyonum olduğunu söyledi. Ve suyunun gittiğinden emin olmak için nadal amniyon sıvı testi yapalım eğer az da olsa suyun gidiyorsa suni sancı verip doğumu başlatalım dedi bugün o testi gidip yapcamda sanırım biraz pahalı. Yapan var mı aranızda?
evet canim ben yapdirimisdim amma turkiyede fiyat ne bilmiyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Devlet Hastanesi'nde bedava yapılıyor bana 2 kez yapıldı.2cşde doğum yaptım

Tüm sayfalar yüklendi.