Sorum var Amniyon sıvısı

• Konbuyu başlatan S B
  • Toplam 59 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S B tarafından oluşturulan Amniyon sıvısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,075 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyon sıvısı
Konbuyu başlatan S B
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şeker yükleme testi ni yaptırdım gayet iyi çıktı sıvı da 2 katına çıkmış dedi
O halde doktoruna danışmalısın güzelim benim bildiklerim bunlar ama sen moralini yüksek tutmaya bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız merveee @Mervercan burdaki mesajlarımızı baştan okudum da 😂😂eskiden çok komikmişiz hee hala öyleyiz ama fazla yansıtmıypruz sanırım 😂😂
Çocuklar doğunca hayat enerjimiz söndü 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
O halde doktoruna danışmalısın güzelim benim bildiklerim bunlar ama sen moralini yüksek tutmaya bak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çocuklar doğunca hayat enerjimiz söndü 😂
Ajahahha valla ya her şeu artık bana çok lüks geliyor helede yapamadığım şeyler 😂😂

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
27-28 haftalık hamileyim. Doktorum amniyon sıvımın az olduğunu, su içersem düzeleceğini söyledi. İnternette baktım, su içmekle alakası olmadığını ve çok rikskli olduğunu yazıyor. Bilgisi olan var mı?
Cnm doktorun ne diyosa ona iman internet herşeyi çok abartiyo doktorunu dinle kuzumm

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ahahaha valla kız kayra daha demin kendini yırttı resmen 😂😂neden ağladı meçhul kucağıma alıyorum susmuyor 😂😂. Oyun lynatıyprum susmuyor delirecektim
Arada geliyorlar bunlara. Benimkide aynı aniden parlıyor ne yapsan susmuyor kendi kendine susuyor sadece 😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kız bide Kayra varya bir şry istiyot eline ben veriyorum asla almıypr 😂😂. geri eski yerine koyuyorum kendş alıyor çocuk cidden manyak 😂😂
Bizimkiler ikiz diye boşuna demiyorum. Sabah kraker yiyordum tam ağzıma götüreceğim zaman Yuşa Han uzanıyor veriyorum almıyor 4-5 kere aynı durum oldu delirecektim en son ağzıma götürürken almasına müsade ettim 😂😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bizimkiler ikiz diye boşuna demiyorum. Sabah kraker yiyordum tam ağzıma götüreceğim zaman Yuşa Han uzanıyor veriyorum almıyor 4-5 kere aynı durum oldu delirecektim en son ağzıma götürürken almasına müsade ettim 😂😂😂
Ahahahhahaha Allahım ya sesli güldüm resmen 😂😂 Kayra da benim yedillerime göz dikiyor 😂😂. Ona her sabah yumurta peynir zeytin patates vs veriyorym aöa yok gözü öyle ağzıma giden kaşıkta 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar