Sorum var Amniyon sıvısı

• Konbuyu başlatan S B
  • Toplam 59 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde S B tarafından oluşturulan Amniyon sıvısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,084 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyon sıvısı
Konbuyu başlatan S B
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
S

S B

Guest
27-28 haftalık hamileyim. Doktorum amniyon sıvımın az olduğunu, su içersem düzeleceğini söyledi. İnternette baktım, su içmekle alakası olmadığını ve çok rikskli olduğunu yazıyor. Bilgisi olan var mı?

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım internetten kendimiz araştırıp teşhis koyacaksak doktorların ne anlamı kalıyor ki ? İnternette bütün hastalıkların genel belirtileri yazar lakin hastalık kişiye özeldir. Doktorun su iç düzeltir dediyse bol bol su içmen gerekiyor bebeğinin hareketlerini düzenli olarak kontrol et geçmiş olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım internetten kendimiz araştırıp teşhis koyacaksak doktorların ne anlamı kalıyor ki ? İnternette bütün hastalıkların genel belirtileri yazar lakin hastalık kişiye özeldir. Doktorun su iç düzeltir dediyse bol bol su içmen gerekiyor bebeğinin hareketlerini düzenli olarak kontrol et geçmiş olsun
Aynen katılıyorum. Bol su içmen lazım doktorunu dinle canım internette kirli bilgi çok fazla

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Katılıyorum banqdw bebeğin suyu sınırda demişti doktorum ben hatta şaşırmıştım 5 litre su içiyorum günlük diye hdaha fazla içmemş söylemişti ve 4 5 bardak fazla içmeye başlayınca 1 haftada düzelmişti canım .sen bol bol su iç günlük içtiğim sudan daha fazla iç düzeliyor ve stres yapma

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
27-28 haftalık hamileyim. Doktorum amniyon sıvımın az olduğunu, su içersem düzeleceğini söyledi. İnternette baktım, su içmekle alakası olmadığını ve çok rikskli olduğunu yazıyor. Bilgisi olan var mı?
Canım sen İnternete bakma bence internete başımız ne için ağırıyor yazsak timör vardır diyor öyle kendini daha çok korkutursun önemli olan senin psikolojin iyi düşün iyi olur. 😘

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Bende oyle oldu suyun az bol bol.ic duzelir dedi dediği gibi de oldu düzeldi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Katılıyorum banqdw bebeğin suyu sınırda demişti doktorum ben hatta şaşırmıştım 5 litre su içiyorum günlük diye hdaha fazla içmemş söylemişti ve 4 5 bardak fazla içmeye başlayınca 1 haftada düzelmişti canım .sen bol bol su iç günlük içtiğim sudan daha fazla iç düzeliyor ve stres yapma
Benim oğlan içerde ya su içmiyor yada içtiğinden fazla işiyor 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar