Amniyotik sivi artirmaya havuc suyu ???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mucizebebekim tarafından oluşturulan Amniyotik sivi artirmaya havuc suyu ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 458 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyotik sivi artirmaya havuc suyu ???
Konbuyu başlatan Mucizebebekim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hatirlarsiniz belki yazdim bebegin suyu cok az gelisim 3 hafta geri ve rahim damarlarim darmis bebek benden beslenemiyo 23 hafta olmamiz lazimken 20 de bebek
Sunu sormak istiyorum amniyotik siviyi havuc suyu artirabiliyormus deneyen duyan bilen varmi acaba

B

Bebişim

Guest
Kizlar hatirlarsiniz belki yazdim bebegin suyu cok az gelisim 3 hafta geri ve rahim damarlarim darmis bebek benden beslenemiyo 23 hafta olmamiz lazimken 20 de bebek
Sunu sormak istiyorum amniyotik siviyi havuc suyu artirabiliyormus deneyen duyan bilen varmi acaba
Evet bende 33 haftalık hamileyim banada suyunun az olduğunu ve havuç suyu içmem gerektiğini söyledi doktorum

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Hastane de yatarken bı arkadaş iciyordu suyu artsın diye kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.