Sorum var Amniyotik sivi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan Amniyotik sivi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,407 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Amniyotik sivi
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Selam canlar ben dun ultrasonda oldum amniyotik sivi gecen 140 imdeksdi.
Simdi 220 olmus yani norma ustu 278 son hadd yazilib 220 bizde.
Suyun cogalmasi cocukda gobek baginin boynuna dolanmasi ak ciger hastaligi,fiziki inkisafin geri kalmasi falan oluyomus doktorum antibiyotik ilac yazdi .
Kanimda Seraktifin yuksek olmasi imis buna neden.Yani gripden snra virus kalmis kanimda .Bu durumlla karsilasan varmi.Cocukda yan etkisi olan falan

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Rabbim yardımcın olsun canım inşallah bir sorun olmaz
Suyun cogalmasi cocukda gobek baginin boynuna dolanmasi ak ciger hastaligi,fiziki inkisafin geri kalmasi falan oluyomus doktorum antibiyotik ilac yazdi .
Kanimda Seraktifin yuksek olmasi imis buna neden.Yani gripden snra virus kalmis kanimda .Bu durumlla karsilasan varmi.Cocukda yan etkisi olan falan

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Allah köməyin olsun canım inşaAllah heç bir prablem olmaz həkim bu barədə dənə nəsə demədi ?

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Allah köməyin olsun canım inşaAllah heç bir prablem olmaz həkim bu barədə dənə nəsə demədi ?
Can anyibiyotik yazdi ki onu at 37heftede gelersen.
Hekim dedi 278e kimi agir sayilmir hec olmaya biraz azdi ama bir yandamda dedi setelcemlide fogula billir uwaglar bu suyun coxlugu uzunden.Ona gore dedim maraglanim belke bele hall olan var

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Can anyibiyotik yazdi ki onu at 37heftede gelersen.
Hekim dedi 278e kimi agir sayilmir hec olmaya biraz azdi ama bir yandamda dedi setelcemlide fogula billir uwaglar bu suyun coxlugu uzunden.Ona gore dedim maraglanim belke bele hall olan var
Hə Allah özü kömək olsun canım inşaallah hecnə olmaz yaxşı fikirlər yaxşı olsun Allahın izniyle🙏🤲

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Xoşdu gözəlim😘məndə hələ sabah 23həfdəlik olacam səndə necə həfdəlikdi ?
35hefte olacag 20sinde canim.Sag salamat alasan quvagina baci
Bir de bir soz soruwum uwag dogulandan snra orda iwleyen uwag hekimine men desem ki dogulan gunu analoz etsinler uwagi goren ederler nezaretde saxlayarlar? Bu sariliga gore.Ya desemki oglumda sarilig olub bunda da ola biler her ehtimala qoysunalar mavi iwiga onlem amacli ki olmasij sariligi goresen mumkundur ele biwey.
Yoxsa qoymazlar ya yoxlamazlar?
Menim hekimim Prenetaldadi Xetaide

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
35hefte olacag 20sinde canim.Sag salamat alasan quvagina baci
Bir de bir soz soruwum uwag dogulandan snra orda iwleyen uwag hekimine men desem ki dogulan gunu analoz etsinler uwagi goren ederler nezaretde saxlayarlar? Bu sariliga gore.Ya desemki oglumda sarilig olub bunda da ola biler her ehtimala qoysunalar mavi iwiga onlem amacli ki olmasij sariligi goresen mumkundur ele biwey.
Yoxsa qoymazlar ya yoxlamazlar?
Menim hekimim Prenetaldadi Xetaide
Cox sağol canım cümlemiz İnşaAllah 🙏 hə bacı olanda lap olmamışdan qabağ həkiminə denən nəzarətdə saxlasınlar orda uşağ həkimində doğuş həkimində deyərsən ki mənim birinci uşağımda belə bir şey başıma gəlib isdəmirım bunda da olsun uşağ olan kimi sarılığını nəzarətdə saxlasınlar sən xəstəxanada artığ qalmağdısa biraz artığ qal ama sarılığı təmiz azalmamış cıxma mənimdə fikirim elədi uşağ doğulanda həkimlərin hamısına deyəcəm ki nazərətdə saxlasınlar çünki mən birinci uşağımda bilmədim balinsədən tez cıxıdm sonra başqa uşağ xəsdəxaslnda 1aya yaxın yatdım indi istəmirəm başıma eyni şey gəlsin olan kimi həkimlərə hamısına deyəcəm səndə bəri başdan denən analiz zad götürsünlər əgər uşağ sənin qanını götürəcəksə də prablem olmayacaq inşaallah ama atasının qanını götürsə mütləq denən üsdündə düşsünlər bacı uzun oldu biraz üzürlü say mən birinci uşağımda doğulan kimi bu sarılığdan cox əziyyət çəkdim uşağım ölümdən döndü ona görə istəmirəm kimsə o prablemi çəksin İnşaAllah uşaqlarımız bizim qanımızı götürələr

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Salam inşallah sağ salamat qucağınıza alın
O suyun miqdarı çoxala bilirki? mən 24cü həftədə doplerə gedmişdim 150 mm di axırıncı həddidə 240 yazılıb indi 29 həftədəyəm 30 da gedəcəm həkimə sizdə neçə həftəlikdi indi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar