Anestezi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Prenses kızım ecrinim tarafından oluşturulan Anestezi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 751 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anestezi
Konbuyu başlatan Prenses kızım ecrinim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
B

Bbb

Guest
Bir etkisi var mı bilmiyorum bunu çok duydum ama ben de 2 doğum yaptım ikisinde de epidural normal doğum oldu hiç ne bel ağrısı ne baş ağrısı çekmedim.

Prenses kızım ecrinim

Kayıtlı Üye
rank
Galiba benimde ondan belim çok ağrıdı normal heral ilk sezeryan oldu bunda çok ağrıdı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hi anladım walla şimdiden böyleyse gelecek ayları düşünemiyorum bile

Bir etkisi var mı bilmiyorum bunu çok duydum ama ben de 2 doğum yaptım ikisinde de epidural normal doğum oldu hiç ne bel ağrısı ne baş ağrısı

Son düzenleme:

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aradan iki yıl geçti bende cekiyom bel ağrısı.
Kuzum benim doğumlar normal iki kuzenim var sürekli görüştüğüm sezaryen olan birinin 2. çocuğu doğdu biri 3. ye hamile 26 27 haftalık falan çocukların arasında 2 yaş bile yok ikisinin de hiç böyle bi şikayeti olmadı onların. Tabi her gebelik ve herkesin vücudu bir değil illaki en doğrusu drunuza danışmak belki normal basit bişeydir bilemedim

Ha gebelikte bel ağrısı illaki olur o normal de anestezi uygulanan bölgede ağrı sızı olması tuhaf

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar