Ani giren Gaz sıkışması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan Ani giren Gaz sıkışması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,875 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ani giren Gaz sıkışması
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinemsarıgül
G

gulnarrustemova

Guest
Öldürecek ya özellikle bu saatlerde gaz sıkışması yaşıyorum özür dileyerek söylüyorum ağız yoluyla çıkarırsam rahatlıyorum diğer türlü değil yani resmen kalbim ağzımda gibi hissediyorum Allah kolaylık versin canım benim
Salam canım mən papaverin şam istifadə edirəm. Popodan yeridilir.sizde turkiyede ne var onun kimi bilmirem mənə kömək edir ama.agizdan basqa popodanda sürəkli qaz cixir ondan sonra xeyli yumşalır qarın rahat edirsən.

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Yalancı doğum sancısı oluyor. Bende yaşadım aynısı karnım taş gibi oluyordu patlamak üzere sanki. Yürüyüş sıcak içecek ve ılık duş iyi geliyor.
Haftam küçük olduğu için sancı diye düşünmedim hiç ama
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Salam canım mən papaverin şam istifadə edirəm. Popodan yeridilir.sizde turkiyede ne var onun kimi bilmirem mənə kömək edir ama.agizdan basqa popodanda sürəkli qaz cixir ondan sonra xeyli yumşalır qarın rahat edirsən.
İlaç kullanmak yerine doğal yol tercih ediyorum yoksa bunlar iicn ilaç var ama fitili duymamıştım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlaç kullanmak yerine doğal yol tercih ediyorum yoksa bunlar iicn ilaç var ama fitili duymamıştım
Günde bir kere rezene cayi icin ve kendiniz gazinizi agzinizdan cikarmaya calisin ilk hamileligimde bende cok yasadim
Bunu denerim inşallah evet ya annem benim büyük kıza veriyordu bir çay kasigi unutmuşum valla iyi gelebilir aniden oluyor kitliyor benim. Belimi dogrultamiyorum çok beter oluyor ya

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acayip gaz sıkışması var yeminle doğum sancısı gibi vuruyor karnım taş gibi oldu resmen saç diplerine kadar hissediyorum internetten baktım ama bulamadım bu durumda en iyi gelen şey ne acaba kızlar biraz acil olursa lütfen teşekkür ederim
Aynı sorun bende de var canım 25+1 haftaligim bende ben sorucaktim baktim sormuşsun hiç bi care bulamadım daha bi de o gazi içimde tutunca da çok kötü oluyor bi de uzun yola çıktım

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Aynı sorun bende de var canım 25+1 haftaligim bende ben sorucaktim baktim sormuşsun hiç bi care bulamadım daha bi de o gazi içimde tutunca da çok kötü oluyor bi de uzun yola çıktım
Bende gittim bayramda uzun yola bilseydim böyle olacağını gidermiydim hiç yolda yaşamadım sıkıntıyı ama sonra yaşadım şimdi her akşam yemek yemememe rağmen doğru düzgün gaz var bende sıkıntı ben bardaktan hiç birşey içemiyorum herseyi şişeden bu da gazin olmasi için büyük sebepmis herşey tuz biber yani olacağı var

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
Bende gittim bayramda uzun yola bilseydim böyle olacağını gidermiydim hiç yolda yaşamadım sıkıntıyı ama sonra yaşadım şimdi her akşam yemek yemememe rağmen doğru düzgün gaz var bende sıkıntı ben bardaktan hiç birşey içemiyorum herseyi şişeden bu da gazin olmasi için büyük sebepmis herşey tuz biber yani olacağı var
Aynen öyle Rabbim sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar