Ani misafir

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Ani misafir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 499 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ani misafir
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var son anda gelişen bir durum bu , saat onda yarına saat2 de misafirimin geleceğini öğrendim, evde hazır hiçbir şey yok siz anı misafirleriniz gelince ne yaparsınız bana da yazarsanız çok sevinirim sabah mesajlarınıza bakacam mutlaka yazın ne ikram edebilirim

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar acil yardımınıza ihtiyacım var son anda gelişen bir durum bu , saat onda yarına saat2 de misafirimin geleceğini öğrendim, evde hazır hiçbir şey yok siz anı misafirleriniz gelince ne yaparsınız bana da yazarsanız çok sevinirim sabah mesajlarınıza bakacam mutlaka yazın ne ikram edebilirim
Ay benim eşim eti’de çalışıyor da neyseki her yerimiz büsküvi kraker bi de çay demliyorum tamam biz de yemeğe gelen çok yoktur denk gelirse de 2 kanat 2 patates kızartması yaparım yer gider 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kek çırp tuzlu tatlı kurabiye marketten hazır yufka ya da milföy börek içine ne koyarsan fırını açmışken arka arkaya pişer birde boncuk makarna haşla içine garnitür biraz turşu yoğurt mayonez Amerikan salatası yani. Bunlar pratik şeyler canım

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Valla genelde ben kek kurabiye bide yufka alıp marketten börek yapıyorum zaten ani gelen olsa da evde hep kekim böreğim kurabiyem olur temkinliyim😅😅kek falan yaptığın zaman fazla kalırsa buzluğa at birisi gelince çıkarırsın ben öyle yapıyorum pratik oluyor

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ay benim eşim eti’de çalışıyor da neyseki her yerimiz büsküvi kraker bi de çay demliyorum tamam biz de yemeğe gelen çok yoktur denk gelirse de 2 kanat 2 patates kızartması yaparım yer gider 😊
Oh ne güzel 😂 hiç derdim yok desene , tatlı olarak ne yapacam onu merak ettim 😂 cevabın içinde teşekkür ederim canım ❤️
Kek çırp tuzlu tatlı kurabiye marketten hazır yufka ya da milföy börek içine ne koyarsan fırını açmışken arka arkaya pişer birde boncuk makarna haşla içine garnitür biraz turşu yoğurt mayonez Amerikan salatası yani. Bunlar pratik şeyler canım
Tamamdır canım çok teşekkür ederim 😘❤️
Valla genelde ben kek kurabiye bide yufka alıp marketten börek yapıyorum zaten ani gelen olsa da evde hep kekim böreğim kurabiyem olur temkinliyim😅😅kek falan yaptığın zaman fazla kalırsa buzluğa at birisi gelince çıkarırsın ben öyle yapıyorum pratik oluyor
Valla canım ben de bu günden sorna buzluğu bunlarla dolduracam olmuyor böyle çat kapı gelen misafirim çok oluyor evde de sürekli oğlum için böyle şeyler pişirdiğim için de evde bazen malzemem olmuyor, o yüzden bende buzluğu anı misafir için hazırlıklara başlayacam 😂 çok teşekkür ederim bu arada canım

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Oh ne güzel 😂 hiç derdim yok desene , tatlı olarak ne yapacam onu merak ettim 😂 cevabın içinde teşekkür ederim canım ❤️
Valla canım ben de bu günden sorna buzluğu bunlarla dolduracam olmuyor böyle çat kapı gelen misafirim çok oluyor evde de sürekli oğlum için böyle şeyler pişirdiğim için de evde bazen malzemem olmuyor, o yüzden bende buzluğu anı misafir için hazırlıklara başlayacam 😂 çok teşekkür ederim bu arada canım
Ben büsküviyi yağla robotta döndürüp üzerine muhallebi seriyorum üstüne de cevizle kuru kadayıfı koyuyorum çok hoşuma gidiyor çakma cheescake gibi bir şey oluyor 😅 Bazen de çikolatalı sos döküyorum artık evde ne varsa o an 😊 ayrı ayrı kaplarda yapınca daha güzel oluyor görüntüsü borcamda kesince biraz kayıyor muhallebi.Kusur bulacak birileri değilse borcamdan veriyorum az yabancı sosyetikse öteki türlü 🫣

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım sigara böreği de yapabilirsin kolay olur senin için tatlı olarak genelde ben ya sütlaç yapıyorum yada irmik tatlısı onlar daha işime geliyor irmik tatlısı yaparsan ama kek yapma yada pudingli muhallebili tatlılar kolaylık sağlar

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum kek sigara böreği kurabiye kısır krep yapabilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Rica ederim canım kolay gelsin❤️

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Naptın mariyam yapabildin mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar