Sorum var İkinci çocuğum

• Konbuyu başlatan Hamzanın annesi Sema
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamzanın annesi Sema tarafından oluşturulan İkinci çocuğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 411 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci çocuğum
Konbuyu başlatan Hamzanın annesi Sema
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺
H

Hamzanın annesi Sema

Guest
Amin canım inşallah
Sağlıkla gelsin inşallah hem araları da 3 yaştan fazla olucakmis işte kuzum oğlun büyümüş oluyor herşeyi hemen hemen algılıyor
Evet üç yaş ama üzülür diye korkuyorum ilgiyi ondan kesmem tabi ama Yinede endişeleniyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk Kızım 2 yaşında ikinci kızım 3 aylık aralarında 1 yaş 10 ay var büyük kızım daha kabullenemedi kardeşini hatta yeni geldiyinde birkaç kez yüzünü çizdi bebeyin. o yüzden fazla yaklaşdırmıyorum. arada sevmesi için yanına getiriyorum. küçük kızım ablasını görünce gülüyor, ama büyük sanki görmek istemiyor onu. Arada emziyi falan düşünce veriyor ağlamasın diye yada alıp kendisi emiyor 😂 büyüyünce kardeşini sever inşallah daha kendiside küçük anlamıyor diye düşünüyorum
İnşallah geçer anlaşırlar

Amin canım inşallah
Sağlıkla gelsin inşallah hem araları da 3 yaştan fazla olucakmis işte kuzum oğlun büyümüş oluyor herşeyi hemen hemen algılıyor
Evet üç yaş ama üzülür diye korkuyorum ilgiyi ondan kesmem tabi ama Yinede endişeleniyorum
Ben oğlum 15 aylıkken gebe kaldım canım şimdi oğlumun 2 yaşına girmesine 3 gün var kızım da 15 günlük. Şahsen ben gebeliği öğrendiğim günden beri oğluma bak kardeş var burada deyip karnımı gösterirdim oğlum 22 aylıktan sonra annem kardeş nerde deyince direk göbeğimi açıp sarılıp öperdi hatta göbeğime kafasını koyup uyurdu. Doğumdan sonra ilk gün sadecw emziriyorum diye ağlayacak gibi oldu annem bak kardeşi getirdim sana dedim . Ondan sonra şuan bile gelir öper kucağına almak ister. Asla şunu yapma bunu yapma demem kimsede demiyoe kıskanmasın diye ne zaman isterse dokunuyor, kucağına almak isteyince ne zaman olursa veriyoruz . Onun kıskanacağı cümleler kurmaktan kaçınıyoruz şükür şuanlıl sorun yok
Maşaallah Allah bağışlasın benim oğlu
Ben oğlum 15 aylıkken gebe kaldım canım şimdi oğlumun 2 yaşına girmesine 3 gün var kızım da 15 günlük. Şahsen ben gebeliği öğrendiğim günden beri oğluma bak kardeş var burada deyip karnımı gösterirdim oğlum 22 aylıktan sonra annem kardeş nerde deyince direk göbeğimi açıp sarılıp öperdi hatta göbeğime kafasını koyup uyurdu. Doğumdan sonra ilk gün sadecw emziriyorum diye ağlayacak gibi oldu annem bak kardeşi getirdim sana dedim . Ondan sonra şuan bile gelir öper kucağına almak ister. Asla şunu yapma bunu yapma demem kimsede demiyoe kıskanmasın diye ne zaman isterse dokunuyor, kucağına almak isteyince ne zaman olursa veriyoruz . Onun kıskanacağı cümleler kurmaktan kaçınıyoruz şükür şuanlıl sorun yok
Maşaallah Allah bağışlasın benim oğlumu da amcalar ve dedesi kıskandırmaüsalar oda sever diye düşünüyorum

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Maşaallah Allah bağışlasın benim oğlumu da amcalar ve dedesi kıskandırmaüsalar oda sever diye düşünüyorum
Yok kuzum endişe etme iyi düşün iyi olsun inşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

O zaman herkese kız canım ben baştan tavrımı eşime dahi belli ettim uyardım baştan sağolsun eşim de beni destekledi. Benim kendi ailem sıkıntı yaratmıyor kıskanmasın diye her şeyi yaptılar ama eşimin tarafı gidince göreceğim onu da 😂😂

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar arkadaşlar size sorum bu benim ikinci gebeliğim benim korkum ilk çocuğumla ikinci bebeğimin arasında nasıl yapsam büyük oğlum kardeşini kıskanmaması için çünkü korkuyorum psikolojisi bozulur diye iki çocuklu anneler yorum atarsa çok mutlu olurum şimdiden sağolun
Canm benimkilerin arasında neredeyse 6 yaş var ama ister istemez atışıyolar valla ne de yapsam bnm büyükte skıntı yok ufaklık çok fena

Tüm sayfalar yüklendi.