Ankara devlet kadin ve dogum hastanesi tavsiye ediceginiz hastane ve doktor varmi?

• Konbuyu başlatan Ebru06
  • Toplam 35 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebru06 tarafından oluşturulan Ankara devlet kadin ve dogum hastanesi tavsiye ediceginiz hastane ve doktor varmi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,256 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara devlet kadin ve dogum hastanesi tavsiye ediceginiz hastane ve doktor varmi?
Konbuyu başlatan Ebru06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ezgielvin

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Bildiğin bir doktor var mı orda
Orada doktor seçme imkanı yok zaten genelde hep aynı doktorlar oluyo ama hepsi iyi hastaneye gittiginde anlarsın hastanenin düzeni çok farklı ilk biraz anlmaya çalışırsın ama düzene lışırsan çok rahat bazı doktorlar özel muayene yapıyolar oda ücretli ve randevularıda folu dşye biliyorum 😊

Nghn06

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah randevu olsa bile erken gitmekte fayda var saate göre almıyolar sıraya göre alıyolar bu arada randevusuz kabul etmiyolar ilk jinekolojiye muayene olman lazım 12 haftadan önce gebe polikliniğinde muayene etmiyolar
Bir tanıdık ile randevu almıştık.. Gittik baktılar.. Kan felan verdim haftaya cuma öğleden sonra gel sonuçlar çıkar randevuya gerek yok dediler

Meryem

Kayıtlı Üye
rank
Bir tanıdık ile randevu almıştık.. Gittik baktılar.. Kan felan verdim haftaya cuma öğleden sonra gel sonuçlar çıkar randevuya gerek yok dediler
Evet sonuçlar için randevu şart degil bir sıkıntın olursa yine yazabilirsin elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah ❤

İ

İlknur

Guest
Nerede oturuyorsun bilmiyorum ama ankara üniversitesi tıp fakültesine gidebilirsen oraya git kaç hafyalıksın 19. Haftadan sonra bakmıyolar ben 2 dogumumu da orada yaptım kontrollerede baştan sona oraya gittim çok memnun kaldım rahatlıkla tavsiye ederim dedigin gibi devlet hastaneleri çok sıkıntılı oluyor ve şu an refakatçi de almıyolar ama tıp fakültesi alıyor hijyene dikkat ediyolar 4 ay önce yaptım 2. Dogumumu 😊oraya gidersen gerçekten memnun kalacagına çok eminim
Merhaba bende Ankara tıpa gidiyorum doktorum Murat Seval. Odaları nasıl acaba ?

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar