Ankara sehir hastanesi doktor ve dogum???

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ceylankosova tarafından oluşturulan Ankara sehir hastanesi doktor ve dogum??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 478 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Ankara sehir hastanesi doktor ve dogum???
Konbuyu başlatan Ceylankosova
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Ceylankosova

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ankara sehir hastanesine kontrollerime gidiyorum fakat dogumum konusunda kararsiz kaldim sizce nasil bir yer bilgisi olan var mi ilgi sizce nasil birde doktor onerisi olan??

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ankara sehir hastanesine kontrollerime gidiyorum fakat dogumum konusunda kararsiz kaldim sizce nasil bir yer bilgisi olan var mi ilgi sizce nasil birde doktor onerisi olan??
İlk doğumumu orda yaptım özelden farki yok mükemmel bir hastane. Yine gebeyim kontrollere özele gidiyorum ama dogumu sehir hastanesinde yapacagim

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben kontrollerinde oraya gidiyorum zaten belli bir doktorun olmuyor hangisi denk gelirse şansa ama hastane olarak tam teşekküllü bir hastane bende orada yapıcam inşallah rabbim izin verirse 😉

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar