Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zuzum1828 tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,620 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesimi yoksa sami ulus beştepe mi ?
Konbuyu başlatan Zuzum1828
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meryland

Yeşim🌿

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende şehir hastanesine gidiyorum doğum hakkında bilgi verebilir misiniz bana çok aradım orda doğum yapan birilerini ama bulamadım refakatçi olmuyor deniliyor doğum yapanlardan öyle bişey duydunuz mu😇🤍
Ben geçen hafta doğum yaptım , doğumdan sonra refakatçi alıyorlar tabikii sezeryandan sonra iki gün annemde kaldı

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Şehir hastanesinde doğum yapan varmı sami ulus kadın doğum beştepe hastanesi ile arasında kaldım
Şehir hastanesinde iki arkadaşım doğum yapmıştı ikisininde doğumu problemli oldu ama iyi doktora denk gelmek önemli diyorlar onun dışında herşeyini beğendiler özel oda gibi diyorlar ama doğumda kan kaybından ölüyordu ikiside çok iyi doktorları da varmış denk gelmek önemli olan diyorlar refakatçi de normal doğum yaptıkları içinin kimse olmadı yanlarında sezeryan da alıyoruz demişler ama ebeler ve hemşireler çok güzel ilgilenmiş

Meryland

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen hafta doğum yaptım , doğumdan sonra refakatçi alıyorlar tabikii sezeryandan sonra iki gün annemde kaldı
Öncelikle hayırlı olsun bebeğiniz.Doğumunuz nasıl geçti?Ben de sezeryan olacağım 1. gebelik de sezeryan olduğu için.Doğumunuzu dr mu asistan mı gerçekleştirdi?Doğum doktorların adını biliyormusunuz?Tedirgin oluyorum asistana vs denk gelirim diye.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar