Ankara sehir hastanesinde dogum yapan varmi memnun kaldinizmi tek oda veriliyormu

• Konbuyu başlatan Menekse
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Menekse tarafından oluşturulan Ankara sehir hastanesinde dogum yapan varmi memnun kaldinizmi tek oda veriliyormu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 981 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara sehir hastanesinde dogum yapan varmi memnun kaldinizmi tek oda veriliyormu
Konbuyu başlatan Menekse
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

Bu22

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuan oraya gidiyorum 13 haftalık hamileyim muayane olmaya girdiğimde soru bile sordurmuyolar yüzüne bakmaya tenezzül etmiyorlar hastaneyi değiştirebilir miyim diye düşünüyorum 14. Haftaya giricem kaç haftalıkken hastane degistirebiliyoruz bilen varmı

Zelal erva

Kayıtlı Üye
rank
Bende şuan oraya gidiyorum 13 haftalık hamileyim muayane olmaya girdiğimde soru bile sordurmuyolar yüzüne bakmaya tenezzül etmiyorlar hastaneyi değiştirebilir miyim diye düşünüyorum 14. Haftaya giricem kaç haftalıkken hastane degistirebiliyoruz bilen varmı
Ben Zübeyde hanıma da gittim ama çok kalabalık ya orası

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İki arkadaşım yakın zamanda Ankara şehir hastanesin de doğum yaptı ilgileri vs çok iyiymiş 10 numara diyorlar ama doğumda sıkıntı yaşadı ikiside doktor hatası diyorlar iyisine denk gelirseniz güzelmiş Zekai tahirden giden doktorlardan iyi olan varmış ama doğuma kimin gireceğini bilemiyorsunuz muayeneyi kime bulursanız ona alıyormuşsunuz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar