Sorum var Ankara şehir hastanesinde doğum yapan varmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ferhan Çolak tarafından oluşturulan Ankara şehir hastanesinde doğum yapan varmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 772 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankara şehir hastanesinde doğum yapan varmi
Konbuyu başlatan Ferhan Çolak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melek oldu bebegim

Esra özçlk

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben 38+3 de doğum yaptım aşırı sancı çekiyodum bir dakka oturamiyordum 4 kere falan gittim geldim acilden sancı çıkmasına rağmen nst de sancı çıkmıyor haftan küçük 40 ı 41 bekle diyip durdu 15 temmuza yattım sancım çıktı ertesi gün öğlen doğum yaptım.Benim yanim da yatan hastaya iri bebek sezeryan diye yatirmislar ona da suni sancı vermişler bebekte iri falan değil gayet normaldi.Kontrole gidilir doktorları ilgili ama acil bı halta yaramaz doğum çok sıkıntı orda
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kapısından döndüm çok kere

Yakınlarımdan hep iyi diye duydum ama belki sana kötüsü denk gelmiştir

Canım ben 38+3 de doğum yaptım aşırı sancı çekiyodum bir dakka oturamiyordum 4 kere falan gittim geldim acilden sancı çıkmasına rağmen nst de sancı çıkmıyor haftan küçük 40 ı 41 bekle diyip durdu 15 temmuza yattım sancım çıktı ertesi gün öğlen doğum yaptım.Benim yanim da yatan hastaya iri bebek sezeryan diye yatirmislar ona da suni sancı vermişler bebekte iri falan değil gayet normaldi.Kontrole gidilir doktorları ilgili ama acil bı halta yaramaz doğum çok sıkıntı orda

15 temmuzuda suriyeli hastanesi olmuş diyorlar eşimde zaten oraya götürmem diyor selçuklu tıpa gidelim diyor ben şehir hastanesi diyorum bakalım o gün nasıl olacak

Kayra'nın Annesi 👶🏻

🔥 KAYRA ATEŞ 🔥
Mod
rank
Kizlar yaklaşık 20 gün sonra doğumum olacak Allah izin verirse Ankara şehir hastanesi nasıl önerir misiniz doğum odaları ebeleri filan
Öneririm 🥳🥳 1 hafta önce doğum yaptım ebeler doktorlar hemşireler hepsi mükemmel odalar tek kişilik cidden tavsiye ederim

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-05-21
Gebeliğinizin 40. Haftasındasınız.
Kilo tahmini yapmak artık zor. bebeğiniz 3300 gr ve 51 cm. 3 günde bir biyofizik profil baktırmalısınız. Eğer sorun yok ve vajinal doğuma engel bir durumunuz yoksa beklemeye devam ederiz.
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Yakınlarımdan hep iyi diye duydum ama belki sana kötüsü denk gelmiştir

15 temmuzuda suriyeli hastanesi olmuş diyorlar eşimde zaten oraya götürmem diyor selçuklu tıpa gidelim diyor ben şehir hastanesi diyorum bakalım o gün nasıl olacak
Doktorları iyi canım 3 kere mi kötüsü denk gelir evet 15 temmuz da öyle ama o gün inan belli olmuyor bende asla gitmem diyordum bı baktım orda yatıyorum 😀

Tüm sayfalar yüklendi.