Ankarada olanlar bakabilir mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rmys tarafından oluşturulan Ankarada olanlar bakabilir mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 864 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ankarada olanlar bakabilir mi
Konbuyu başlatan rmys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dila

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar detaylı ultrason yaptırmak istiyorum ama çok pahalı Medicana ve koru 750 veya 850 dedi ultrasona daha uygun bildiğiniz hastane var mı bu hafta içinde yaptırmam gerek sanki yaptırmadan hamileliğim kötü geçecekmişim hep aklımda takılı kalacakmış gibi hissediyorum 😞😔

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar iyi akşamlar detaylı ultrason yaptırmak istiyorum ama çok pahalı Medicana ve koru 750 veya 850 dedi ultrasona daha uygun bildiğiniz hastane var mı bu hafta içinde yaptırmam gerek sanki yaptırmadan hamileliğim kötü geçecekmişim hep aklımda takılı kalacakmış gibi hissediyorum 😞😔
Benimde ikinci doğumum yine acibademde olacak nasipse ve fiyati en pahalı hastaneler arasında malesef çok yardımcı olamadım cnm k.bakma

Ezgielvin

Moderator
Mod
rank
Benimde ikinci doğumum yine acibademde olacak nasipse ve fiyati en pahalı hastaneler arasında malesef çok yardımcı olamadım cnm k.bakma
Acibadem cok ii bi hastane benim teyzemin oglu calisio orda mudur olarak ama cok cok pahali bi hastane
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozel keciorene yaptrabilirsn canm orasi dger ozellere gre cok cok uygun ben orda yaptm dgumumu

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Acibadem cok ii bi hastane benim teyzemin oglu calisio orda mudur olarak ama cok cok pahali bi hastane
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ozel keciorene yaptrabilirsn canm orasi dger ozellere gre cok cok uygun ben orda yaptm dgumumu
Detaylı ultrason yaptırdınız mı peki fiyat olarak ne dediler

E

Emineyigit

Guest
Ankara şehir Hastanesi'nde ücretsiz detaylı ultrason yapıyorlar. Bütün kontrollerine oraya gittim memnundum. Yeni doğum yaptım. Öneririm.

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben ankara tıp fakültesine gidiyorum oranın takipli hastası olduğum için ücretsiz yapılıyor dışardan alıyorlarmı bilmiyorum ama çok iyi bakıyorlar her ayrıntıya kadar herhangi bi sonunda uzman hekimlere yönlendiriliyorsun direk gider gitmez bakıyorlar tekrar detaylı ultrason yapılıyor tıp fakültesi ni ayarayıp randevu sisteminden bi sor istersen yarım saat kadar sürüyor detaylı ultrason

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Ankara şehir Hastanesi'nde ücretsiz detaylı ultrason yapıyorlar. Bütün kontrollerine oraya gittim memnundum. Yeni doğum yaptım. Öneririm.
Canım doğum sezeryan mı yaptın normal mi bende Oraya gidiyorum hastane çok güzel fakat doktor bulmak sıkıntı ne zaman gitsem hep asistan doktor ilgileniyor doğum da doktor değilde stajyer doktor mu var acaba emin olamıyorum yardımcı olur musun rica etsem

N

NurGenc

Guest
Ben koruda takipli olmama rağmen detayliyi dışarda yaptirdim. Dr. Ali İpek var koru hastanesi yakınında 1071 bloklarinda. Fiyatı da diğer yerlere göre bir tık daha uygun. Bebeğin tek tek her ayrıntısını söylüyor. Raporunu görüntülerini videosunu hemen teslim de ediyor. Ben memnun kaldım tavsiye ederim.

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Bende orayaa gidiyorum takiplere memnunum ama detaylı ultrason için aldığım randevumu kaçırdım gidemedim ve haftam geçti geçecek daha da bulamam sıra büyük ihtimalle o yüzden sordum özelleri bide doğumun nasıl oldu odan nasıldı refakatçi falan aldılar mı tam olarak anlatır mısın doğumumu bende orda yapcam bilmek benim için çok iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.