Ankara'ya yolculuk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Ankara'ya yolculuk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 589 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Ankara'ya yolculuk
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Dönüşhe babamın arabası ile geleceğim ağlasa bile no problem 😂😂 . Seninde kadınlar günün kutlu olsun canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ayn

Aynen valla kuzum şükür 🤲🏻

Hemde çok

😍😍

😍😍
🥰🥰

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Dönüşhe babamın arabası ile geleceğim ağlasa bile no problem 😂😂 . Seninde kadınlar günün kutlu olsun canım benim

Ayn

Aynen valla kuzum şükür 🤲🏻

Hemde çok

😍😍

😍😍
Ya iyi öyleyse bu güzel haber ❤️🤗 seninde canımsın

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar öncelikle hepinize günaydın biliyorsunuz ailemin yanına Ankara'ya gideceğim demiştim dün akşam 21.15 de bindik Kayra ile Kayra ağlar mı beni rwhatsız eder mi diye çok düşünmüştüm ama hiç düşündüğüm gibş olmadı 10 saatlık yolun 9 saatinş kucağımda 3 saat 1 emerek uyudu 1 saati de öyle etrafa bakrak benimle konuşarak geçirdi 🤭🤭. Aşıeı rwhat bir yolculuk geçirdim 🤭🤭bilmenizi istedim..
Ay ne güzel maşallah benim pasama 🥰😍

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar öncelikle hepinize günaydın biliyorsunuz ailemin yanına Ankara'ya gideceğim demiştim dün akşam 21.15 de bindik Kayra ile Kayra ağlar mı beni rwhatsız eder mi diye çok düşünmüştüm ama hiç düşündüğüm gibş olmadı 10 saatlık yolun 9 saatinş kucağımda 3 saat 1 emerek uyudu 1 saati de öyle etrafa bakrak benimle konuşarak geçirdi 🤭🤭. Aşıeı rwhat bir yolculuk geçirdim 🤭🤭bilmenizi istedim..
Ya ne güzel canım benim tahmin ettim aslında rahat geçireceğini çocuklar seviyor arabada gezmeyi benikilerde öyle çünkü 😍😍

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzum gözün aydın çok şükür kavuşmuşsunuz🙏❤️💙

Tüm sayfalar yüklendi.