Sorum var Anksiyete panik atak ve hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde zehra demir tarafından oluşturulan Anksiyete panik atak ve hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 253 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anksiyete panik atak ve hamilelik
Konbuyu başlatan zehra demir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Buse ben

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar daha yeni hamileyim anksiyetli panak ataklı biriyim 1 yıl pnce tedavi gördüm iyleşdim takıntı kaldı sadece bilmiyorum takındım sürekli aklımı kayb edib delireceyimi düşnüyorum hamile kalırsam deliririm sanıyorum hamileyim korkuyorum ya kötü şey olur sa bana benim gibi olan ane adayları varmı
Geçmiş olsun canım Allah'ım şifa versin inşallah 🤲🏻🤲🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selam kızlar daha yeni hamileyim anksiyetli panak ataklı biriyim 1 yıl pnce tedavi gördüm iyleşdim takıntı kaldı sadece bilmiyorum takındım sürekli aklımı kayb edib delireceyimi düşnüyorum hamile kalırsam deliririm sanıyorum hamileyim korkuyorum ya kötü şey olur sa bana benim gibi olan ane adayları varmı
Hayırlı olsun inşallah canım benim 🤗😉 bebeğin sana inşallah çok iyi gelecek esimij halasıda öyleydi ikisini de sağ salim kucağına aldı şükür ama o nasıl desem panigin paniğiydi 5 katta oturuyorlardı eşine aşkım şimdi biri camdan girse çocukları beni öldürse ne yaparsın vs vs diyordu şimdi iyi şükür 40 a kadar öyle kalmış geri geçmiş sen takmamaya çalış lütfen boşver öyle mi olmuş öyle de kalsın

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
cok gecmis olsun canim bebegin sana uğurlu gelicektir hic bir seyi takma kafani dagiticak onlari dusunmeyecekler seykerle ugras. bebeginle ilgili hayaller kur her zaman insanin kendi doktoru ilaci kendisinidir bizler kendi kendimizede tedavi edebilirirz yeterki isteyelim

❤️CANDAN❤️

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim şifa versin geçmiş olsun Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰 bende senin gibiydim ve hatta şuan kızım 8 oğlum 1 yaşında gece kapının arkasına biseyler koyup uyuyorum sabah uyanınca çocuklarımı biri alıp götürürse takıntısı var 😔seni çok iyi anlayabiliyorum Allah yar ve yardımcımız olsun 🤲

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Teşe
Rabbim şifa versin geçmiş olsun Rabbim bebeğini sağ salim kucağına almayı nasip etsin 🤲🥰 bende senin gibiydim ve hatta şuan kızım 8 oğlum 1 yaşında gece kapının arkasına biseyler koyup uyuyorum sabah uyanınca çocuklarımı biri alıp götürürse takıntısı var 😔seni çok iyi anlayabiliyorum Allah yar ve yardımcımız olsun 🤲t
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim sizde anksiyete varmıydı?

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Bende var anksiyetem çok ileri düzeyde takıntılarım da var panik atak başlangıcı demişti en son gittiğimde ama tedaviye devam edemedim öyle olunca o da eklendi sadece doğumda sıkıntı yaşadım o da 15 dakika falan sürdü nefes alamadım ölüyorum sandım ama bebeğin olunca bir güç geliyor

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamileliğimde bende öyleydim toplu taşıma araçlarına binemiyodum herkes üstüme üstüme geliyodu sanki gittiğim doktora söyledim beni psikiyatri kliğine yönlendirdi orda da ilaç kullandım hamişlerin kullanabileceği bi damlaydı bana iyi gelmişti sonra kadın doğum hastanesinde psikolog vardı onunla konuşuyodum kontrole her gittiğimde bi gitmelisin bence sende. Çünkü her stres yaptığımızda etkileniyo bebişler 🥰 doğum yaptım 10 aylık olcak nerdeyse yine aynı şekilde evde panik atak geçirdiğimde oda huzursuzlanıyo 🥰 inşallah düzelirsin sağ salim kucağına alırsın evladını 🥰🌸

zehra demir

Kayıtlı Üye
rank
Canım hamileliğimde bende öyleydim toplu taşıma araçlarına binemiyodum herkes üstüme üstüme geliyodu sanki gittiğim doktora söyledim beni psikiyatri kliğine yönlendirdi orda da ilaç kullandım hamişlerin kullanabileceği bi damlaydı bana iyi gelmişti sonra kadın doğum hastanesinde psikolog vardı onunla konuşuyodum kontrole her gittiğimde bi gitmelisin bence sende. Çünkü her stres yaptığımızda etkileniyo bebişler 🥰 doğum yaptım 10 aylık olcak nerdeyse yine aynı şekilde evde panik atak geçirdiğimde oda huzursuzlanıyo 🥰 inşallah düzelirsin sağ salim kucağına alırsın evladını 🥰🌸
Teşekkür ederim Amin inşallah

Buse ben

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamile kalırsa ne yaparım hemen herşey normale dönsün istiyorum çünki geçirirken onu ama şuanda 8 aylık hamileyim ya Allahım veriyor sabrınıda şifasınıda . Ve doktorlar doğumdan sonra panik atağın geçtiğini söylüyor 😅 bakıcam bakalım . Bide ilk 3 aydan sonra panik atak bitiyormuş öyle dediler .. yaşamadım Allaha şükürler olsun

Tüm sayfalar yüklendi.