Hamileikte anksiyete panik atak okb depresyon

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan Hamileikte anksiyete panik atak okb depresyon başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 357 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Hamileikte anksiyete panik atak okb depresyon
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gyulche

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Neler yasiyosunuz acaba benim cok ileri mide bulantilarim bas donmelerim titremelerim yuzde uyusma kalp carpintisi kulakta basta baski gozde bulanik gorme ve birsuru sey oluyo
Bende hamileyken öyleydim dolmuşa falan binemiyodum oğlum 1 buçuk yaşında hala binemiyorum ateş terleme ağlama krizleri dolmuşun içinde çok yarı yolda inmiişliğim bunun için hastanede psikiyatri servisleri var oraya gidebilirsin. yada gebeler için psikologlar mevcut onlarla konuşabilirsin. Ben hamileyken bitkisel bi ilaç kullanıyordum damla şeklinde iyi gelmişti yada psikolojikmen iyi geldiğini zannediyordum bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyorum. Psikiyatriye gitmem gerekiyo

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Bende hamileyken öyleydim dolmuşa falan binemiyodum oğlum 1 buçuk yaşında hala binemiyorum ateş terleme ağlama krizleri dolmuşun içinde çok yarı yolda inmiişliğim bunun için hastanede psikiyatri servisleri var oraya gidebilirsin. yada gebeler için psikologlar mevcut onlarla konuşabilirsin. Ben hamileyken bitkisel bi ilaç kullanıyordum damla şeklinde iyi gelmişti yada psikolojikmen iyi geldiğini zannediyordum bilmiyorum ama seni çok iyi anlıyorum. Psikiyatriye gitmem gerekiyo
Burda piskiyatriler cok pahali bi sensi 1300tl geliyor yada iki sean banada ilac verdiler ama kulanmadim surekli ilac kulaniyorum hamilelimde bebeye onuda yuklemek istemiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Carpintim çok benim kapalı alanda fazla kalamiyorum
Kapali alanla sorunum yok su anda ama o donemden bende gectim benim odam kucuktu anneme buyuk odayi benim odam yapalim dedim kotu oluyodum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar