Sorum var Anne adayları ve anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cansuuuuu tarafından oluşturulan Anne adayları ve anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,094 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne adayları ve anneler
Konbuyu başlatan Cansuuuuu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Mutsuz kadın

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar gebeliğin ilk haftalarında diş eti ağrısı şişmesi oldu mu sizde yorumlarsanız sevinirim 🙏🙂
Ben 6 haftalık hamileyken yaşadım bu durumu ve baya çektim mahfolsum resmen 😣😣😕 doktora gittim gebelik var diye bişey yapmadı bişeyde vermedi malesef sadece tuzlu suyla gargara yapabilirsin dedi o kadar gebesin diye bişey veremeyiz dedi birşeyde yapamayız dedi canım 😣😕 tam 2 hafta çektim geçti sonunda şimdi ise 34. Haftamdayım şükür Artık o zamandan bu zamana yaşamadım böyle bişey

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Ben 6 haftalık hamileyken yaşadım bu durumu ve baya çektim mahfolsum resmen 😣😣😕 doktora gittim gebelik var diye bişey yapmadı bişeyde vermedi malesef sadece tuzlu suyla gargara yapabilirsin dedi o kadar gebesin diye bişey veremeyiz dedi birşeyde yapamayız dedi canım 😣😕 tam 2 hafta çektim geçti sonunda şimdi ise 34. Haftamdayım şükür Artık o zamandan bu zamana yaşamadım böyle bişey
Çok kotü ağrı Rabbim kimseye yasatmasin diş ağrısını ağız yarası bunlar çok kötü şeyler

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hemde nasıl kötü canım yaaa şimdide dudağımın iç tarafında uçuk gibi bişey çıkmış sivilce gibi ve çok ağrıyor yemek yiyemiyorum doğru dürüst yaaa 😣😣
😥 Kuzum benim ya offf çok kötü çok geçmiş olsun birtanem Rabbim şifa versin gamzem

Tüm sayfalar yüklendi.