Anne sütü ilaö

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Busratuna tarafından oluşturulan Anne sütü ilaö başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 720 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne sütü ilaö
Konbuyu başlatan Busratuna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Bunların kesicegini düşünmüyorum kuzum daha ağır ilaçlar ila bilir bu sonuçta vitamin ama tabi en doğrusunu doktorunuz bilir zaten bu ilaçları verirken emzirdigini bildiği halde verdiyse sorun yok kuzum yada emin olmak için rahat etmesini istersen gitmeden telefon açıp öğrene bilirsin canm
Yani evet mantıken emzirdiğimi bildiği halde veriyorsa sorun olmaz herhalde genede yarın gidicem sorarım canım Teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Merhaba kızlar
Anne sütü ilaç keser mi
Canım benim sorduğun soru eğer bebeğin icin ise devit verdikten sonra yada önce anne sütü verme arasına 15 dakika koy öyle ver, aynı şekilde kan ilsci başlayınca aç karnina vermen lazım , ve ilacı verdikten 15 dakika sonra emzirmek gerekiyor ebe bana böyle demişti süt etkisini azaltır yoksa diye ,. Calpol ve parol verirsen sıkıntı olmuyor emzirme konusunda aynı etkiyi yaratıyor diye biliyorum

Busratuna

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim sorduğun soru eğer bebeğin icin ise devit verdikten sonra yada önce anne sütü verme arasına 15 dakika koy öyle ver, aynı şekilde kan ilsci başlayınca aç karnina vermen lazım , ve ilacı verdikten 15 dakika sonra emzirmek gerekiyor ebe bana böyle demişti süt etkisini azaltır yoksa diye ,. Calpol ve parol verirsen sıkıntı olmuyor emzirme konusunda aynı etkiyi yaratıyor diye biliyorum
Çok teşekkür ederim canım 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar