Anne sütu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Patimat tarafından oluşturulan Anne sütu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 371 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anne sütu
Konbuyu başlatan Patimat
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şüküfe

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sizinde dediginiz gibi stresten gelmiyir sutum bence yeni anne ve ilk bebegim oldugu icin hepp endiseliyim bebek emerkeb bile acabaa diyorum sutum yetiyormu diye? Hepp acaba var aklimda . Neden bilmiyorum durduramiyorum dusunmeden edemiyorum
Kizlar her emzirme sonrasi pompa ile saga bilirmiyim acaba?
Çok normal öyle düşünmen ama emin ol doymasa ortalığı inletir o ağlaması ile. Kaka yapmax çiş yapmaz doyan bebek bunladı yapar ama canım. Evet emziremden sonra sağabşlirsin o zaman daha hızlı süt gelir hemde yağlı kısmı gelir sütün canım 😘

Şüküfe

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar🤦🏻‍♀️ne yapsamdaa sutumu artiramiyorum cokk suda içiyorum amma sabahlari öylenleri sutum oluyor amma aksamlari cokk azz oluyor neden bu bebegime mamada vermek istemiyorum cokk urasiyorum vermemek icin sonunda pes edicem qaliba
Canım belki bebeğin doyuyodur öncelikle strese girme sonra doğal tıbba bir bak bir aktara filan sor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar