Anneler acil bakar misiniz lutfen

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayı1907 tarafından oluşturulan Anneler acil bakar misiniz lutfen başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 555 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler acil bakar misiniz lutfen
Konbuyu başlatan Anneadayı1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Anneadayı1907

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 3 aylık hamileyim bugün kahvaltıdan sonra fenalastim kalbimde çarpıntı oldu soğuk bi ter attım başım döndü bayılacak gibi oldum tansiyonumu ölçtüm büyük 16 küçük 14 cıktı ilk defa böyle bişey başıma geldi sizce neden olmuş olabilir .

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar 3 aylık hamileyim bugün kahvaltıdan sonra fenalastim kalbimde çarpıntı oldu soğuk bi ter attım başım döndü bayılacak gibi oldum tansiyonumu ölçtüm büyük 16 küçük 14 cıktı ilk defa böyle bişey başıma geldi sizce neden olmuş olabilir .
Cnm 16 yi gorunce acile git 16 ve ustu cikarsa tehlikeli diyolar doktorlar belki yediginle alakalidir kontrol altina alırlar

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 3 aylik hamileyim ayni sorunu bende yasiyorum 16 cok yuksek tabiki doktorunla görüş bence. Bana doktorum calisan bi anne adayi oldugum icin tansiyonumun yuksek olmasini ona bagladi cünkü gün icinde cok aktifim gecmis olsun cnm..

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Cnm yüksek tansiyon gebelikte sıkıntı mutlaka doktora görün geçmiş olsun

Anneadayı1907

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende 3 aylik hamileyim ayni sorunu bende yasiyorum 16 cok yuksek tabiki doktorunla görüş bence. Bana doktorum calisan bi anne adayi oldugum icin tansiyonumun yuksek olmasini ona bagladi cünkü gün icinde cok aktifim gecmis olsun cnm..
Teşekkür ederim çok saol .doktoruma ulaşamadım sosyal medya hesabından yazdim dönmedi hastaneyi aradım ameliyata girmiş. Pazartesi salı arayacağım artık yada yanına uğrayacağım . Ilk defa böyle oldum bende şaşırdım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm 16 yi gorunce acile git 16 ve ustu cikarsa tehlikeli diyolar doktorlar belki yediginle alakalidir kontrol altina alırlar
Normal kahvaltıda ne yiyorsam onlari yedim değişik bişey de yemedim neden böyle oldu anlamadım en kısa zamanda ulasmay calısıcam.doktoruma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Normal kahvaltıda ne yiyorsam onlari yedim değişik bişey de yemedim neden böyle oldu anlamadım en kısa zamanda ulasmay calısıcam.doktoruma
Cnm yüksek tansiyon gebelikte sıkıntı mutlaka doktora görün geçmiş olsun
Teşekkür ederim çok saol canim

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim benimde oyle oldu 3 aylikken hatta 15 di 16 bile degil. Doktorum acil hastaneye gideceksin dedi. Hastaneye gittim kontrol ettiler 13 lerde cikti . Ama en az iki gun yatacaksin hastanede dediler. Hergun duzenli sekerime ve tansiyonuma baktilar. Sonra bir cihaz taktiler. 17 saat uzerimdeydi 15 dk bir olcuyordu tansiyonu. Ve doktor sonucunu begenmedim tansiyon ilacina baslatti. Simdi sabah aksam ilac aliyorum. Hemen gitsen keske doktora. Birdr yediklerine cok dikkat et. Sekeri yukselten seyler yediginde tansiyonunda yukseliyor. Zaten benim tansiyon yuksekligimi ilk diyabet doktorum buldu

Ayşenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun canim umarim herhangi birsey yoktur yediklerinden kaynaklidir rabbim hepimizi korusun saglikla kucagimiza almamizi nasip etsin..

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Bende olmuştum öyle 3 ayliginda.aniden gelip gidiyor..ama gecicek 2_3 aylıkken oluyo.limonlu cay içiyorum her gün yok bir gunden bir falan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar