Anneler aşıı❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Anneler aşıı❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,080 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler aşıı❤️
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan TuğbaSelami

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim merhaba, rotavirüs aşısı varmış bebekler için güya devlet karşılamıyormuş iki dozmuş ve 1.800 tl istiyorlarmış, ne kadarı dogru bu aşıyı yaptıran duyan yada yaptıracak olan var mı acaba ?
Ben yaptırmayı düşünmüyorum çünkü ablamda yaptıracaktı doktoru yaptırma zaten gerek olsa sağlık bakanlığı yapardı demiş tabi bilmiyorum yapılmalı mı yapılmamalı mı ama ben yaptırmıcam 🤗🤗

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Annelerim merhaba, rotavirüs aşısı varmış bebekler için güya devlet karşılamıyormuş iki dozmuş ve 1.800 tl istiyorlarmış, ne kadarı dogru bu aşıyı yaptıran duyan yada yaptıracak olan var mı acaba ?
Yaptırdım 495 tl 1 doz 700 tl ikinci doz böyle bir aşı tabiki var hemşire arkadaşım var muhakkak yaptırın yoksa çocuklar kaydoluyor o ishalde
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende oğluma yaptırmadım çok şükür hiç te hasta olmadı
Oğlunuz ne kadarlik

Bende oğluma yaptırmadım çok şükür hiç te hasta olmadı
Oğlunuz ne kadarlik

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Yaptırdım 495 tl 1 doz 700 tl ikinci doz böyle bir aşı tabiki var hemşire arkadaşım var muhakkak yaptırın yoksa çocuklar kaydoluyor o ishalde

Oğlunuz ne kadarlik

Oğlunuz ne kadarlik
Bir yaşına girdi

Yani bende düşünmüyorum ablamın doktoru gerekli bir aşı olsaydı emin olun sağlık bakanlığı çocuklara ücretsiz vururdu demiş 🤗 bende vurdurmıcam
😊Rabbim insallah bütün kötülükler den korusun hepimizin bebeğini

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Bir yaşına girdi

😊Rabbim insallah bütün kötülükler den korusun hepimizin bebeğini
Hasta olmadık yazmışsınız ben büyük zannettim henüz 1 yaşında bu rota virusu doğumdan 6 yaş arası yakalanma olasılığı var ileri derecede ishal ve kusma oluyor
Bir yaşına girdi

Busra90

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende duydum hastanede çocuk doktorumuz söyledi özel aşı devlet karşılamıyor imkanınız varsa yaptırın dedi fiyatını bilmiyordum açıkcası ama yaptırmayı düşünüyorum 3. Ayda yapılıyor diye biliyorum ben

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Ben yaptırdım ama resmen fiyat uçmuş çok şaşırdım 2021 mayıs ayında 1. Doz ağustosta 2. Doz şeklinde rotarix yapıldı aşının tanesi 370 liraydı 1800 ne yahu uçmuş

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar