Sorum var Anneler bi bakarmisiniz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ela_1993 tarafından oluşturulan Anneler bi bakarmisiniz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 586 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler bi bakarmisiniz?
Konbuyu başlatan Ela_1993
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
merhaba anneler.bu ayin 23 nde oglum 5 ayini bitirib 6 ayina gun alicak inseAllah.1 haftadir kakasi sulu kahve rengindedi gunde 5 6kere yapiyor.huzursuz degil ikinmiyorda yani rahatdi.ama ben cok endise icindeyim.doktora goturucem yarin yinede sizden sorayim dedin.ben 2nci ayindan pirinc unu veriyorum.15 gundur pirinc ununa keci boynuzu pekmeziyle yapiyorum bide gunde 1 kere cici bebe veriyorum.ondan ola bilirmi?

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
merhaba anneler.bu ayin 23 nde oglum 5 ayini bitirib 6 ayina gun alicak inseAllah.1 haftadir kakasi sulu kahve rengindedi gunde 5 6kere yapiyor.huzursuz degil ikinmiyorda yani rahatdi.ama ben cok endise icindeyim.doktora goturucem yarin yinede sizden sorayim dedin.ben 2nci ayindan pirinc unu veriyorum.15 gundur pirinc ununa keci boynuzu pekmeziyle yapiyorum bide gunde 1 kere cici bebe veriyorum.ondan ola bilirmi?
Keçi boynuzuna başladğımız zamandan beri öi böyle ishal gibi canım

Ela_1993

Kayıtlı Üye
rank
Keçi boynuzu alerji yapmış olabilir canım bir hafta filan verme bakalım tuvaleti düzeliyor mu
ya oylemi?ben alerjiyi ancak bedende cikinca biliyordum kakadada gosterirmis cok tskler.simdi kalkib yapicam sadesini ama onunlada doymuyor diye pekmezle yapiyordum.annemde diyorki dis cikarma donemindedi normaldi korkma falan,,

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
ya oylemi?ben alerjiyi ancak bedende cikinca biliyordum kakadada gosterirmis cok tskler.simdi kalkib yapicam sadesini ama onunlada doymuyor diye pekmezle yapiyordum.annemde diyorki dis cikarma donemindedi normaldi korkma falan,,
Diş dönemi elbette olabilir ama pekmez verdilten sonra böyle olması açıkça söylemek gerekirse bana hiç normal gelmedi canım sen birde dediğim gibi pekmezsiz ver hala aynı ise 1 hafta gözlemle hala aynı ise bu sefer dişten diyebiliriz

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ishali cok mu sulu camim su gibi mi yoksa puturluluk varmi

Diş çıkarma olabilir belirtileri bazen erken başlayabiliyor yani diş görünmese de huzursuzluğu ve belirtileri oluyorr birde alerji olabilir alerji her zaman vücutta kendini göstermeyebilir bazen Sadece kakada değişiklik olarak görünüyor ama önce alerji riskini değerlendir bizde mama degisikliginde kaka rengi altın sarısı ve sulu olmuştu sende verdiği. Gıdaları bir gözden geçir kuzum geçmiş olsun 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar