Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 902 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Biz ilk başta sma kullandık zaman içinde artık kusmaya başladı doktor tavsiyesiyle aptamil başladık ama onda da kilo alımı azalmıştı tekrar sma'ya döndük şu an iyi gidiyor
Kuzum ben sordum marka önermiyoruz dedi bende bebelak aldım 30 cc içiyor hastanede aptalım içerken 60cc iciyordu

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Canm ben bebelac gold kullandım gaz ve kabızlık sorunu hiç yaşamadım ve besin oranı da çok güzeldi kilo alimida çok iyiydi keçi sütü özlü sindirim konusunda hiç bir sorun yaşamadım
Ayşem onu kullanıyorum 30cc içiyor ama hastanede aptamil içiyordu 60cc duan benim bakmam lazım 😘😘😘🤩

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Bebelac içiyor birde sindirimi kolay olan bebelac gold var kuzum ikisi içeriği ayrı canm 🥰 sürekli mama değişikliği de iyi birsey değil c bağırsak açısından asele hala yatarken veririm Bn
Diskiyi yapmadı kaç gündür şükür bugün oldu aklıma takiliyordu

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Diskiyi yapmadı kaç gündür şükür bugün oldu aklıma takiliyordu
Olur kuzum bir kaç güne düzelir daha eve yeni geldi paşam güzel bir mama ve birde anne sütü zamanla toparlar daha çok mama her bebekten bebeğe değişiyor bebelac mesela aselde kabız çok yaptı aptamil de bebelsc gold rahatladı inşallah uygun mamayi bulursunuz cnm çok değiştirmemeye çalış hayırlısıyla düzelir hersey annesi ❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Olur kuzum bir kaç güne düzelir daha eve yeni geldi paşam güzel bir mama ve birde anne sütü zamanla toparlar daha çok mama her bebekten bebeğe değişiyor bebelac mesela aselde kabız çok yaptı aptamil de bebelsc gold rahatladı inşallah uygun mamayi bulursunuz cnm çok değiştirmemeye çalış hayırlısıyla düzelir hersey annesi ❤️
Inşallah canım benim kontrolleri var pazartesi başlıyacak 😊🤲🌷🤗😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar