Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 914 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar Bebeklerine Mama Veren Anneler Hangi Mamayı Kullaniyorsunuz Kabız Yapmayan Istahla yiyecekleri Mama Hangisi Yardımcı Olurmusunuz?
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Cevaplarınızı Bekliyorum?
Valla kuşum bize doktorumuz aptamille sma yı önermişti hangisi daha iyiyse onu söyleyin demiştik o zaman sma dedi ben memnunum çokta iştahla içiyordu ama tabi her bebek bir değil kimi aptamil içer kimi hipp bebelac sma değişir ama ben sma dan memnundum kuzumm bir de sma nın da değişik olanları var biz comfort kullanıyorduk zaten en iyisi de oydu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diskiyi yapmadı kaç gündür şükür bugün oldu aklıma takiliyordu
Kuzum yeni doğanlarda 1 hafta hatta sadece anne sütü aralıklı mama da alan bebeklerde 10 gün kaka yapmamak normal sayılıyor takma kafana o yüzden zamanla değişiyor herşeyleri mesela 6
Aydan sonra hayırlısıyla ek gıdalara başladığında artık kaka sayısı artacak çünkü beslenme şekli değişecek temi yiyeceklerle tanışacak önünüzde güzel yollar var annesi sen bu günlere odaklan🥰🌼🤲

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aslında hastanedekiyle devam mı etseydiniz acaba ona alıştı ya bağırsakları açısından
Tekrar başlıyacam canim

Valla kuşum bize doktorumuz aptamille sma yı önermişti hangisi daha iyiyse onu söyleyin demiştik o zaman sma dedi ben memnunum çokta iştahla içiyordu ama tabi her bebek bir değil kimi aptamil içer kimi hipp bebelac sma değişir ama ben sma dan memnundum kuzumm bir de sma nın da değişik olanları var biz comfort kullanıyorduk zaten en iyisi de oydu

Kuzum yeni doğanlarda 1 hafta hatta sadece anne sütü aralıklı mama da alan bebeklerde 10 gün kaka yapmamak normal sayılıyor takma kafana o yüzden zamanla değişiyor herşeyleri mesela 6
Aydan sonra hayırlısıyla ek gıdalara başladığında artık kaka sayısı artacak çünkü beslenme şekli değişecek temi yiyeceklerle tanışacak önünüzde güzel yollar var annesi sen bu günlere odaklan🥰🌼🤲
Cook teşekkür ederim kuzum

Ben Hümeyra da ilk Aptamil kullanmıştım kuzum sonra bizde çok gaz yaptı bebelaca geçmiştik 1 yaşına kadar onu kullanmıştım
Gamzem çok sagol kuzumn

Biz Aptamil kullanıyorum memnunum ben
Teşekkür ederim kuzum benim

Yenibebe

Kayıtlı Üye
rank
Emziremediğim dönemlerde aptamil kullandım bi sorun olmamıştı bi doktor da bana hermamadan sonra su verilmesi gerektiğini mamayı sindirebilmesi için söylemişti ama ben yinede 6 aydan önce su vermemiştim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Canim ben kullanmadım ama komşunun çocuğu erken doğdu o Aptamil verdiğini söylüyordu

Ama p bebeğinde gazı vardı hiç bitmiyor demişti komşu cnmn benim
Birtanem çok teşekkür ederim

Emziremediğim dönemlerde aptamil kullandım bi sorun olmamıştı bi doktor da bana hermamadan sonra su verilmesi gerektiğini mamayı sindirebilmesi için söylemişti ama ben yinede 6 aydan önce su vermemiştim
Sağol canım benim çok sagol

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar