Sorum var Anneler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Anneler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 4 aylık kontrolümüz vardı doktorumuz bıngıldagin kapanmadığını söyledi sizin bebişleriniz in bıngıldagı ne zaman kapanmaya başladı biraz açıkçası biraz korkuyorum

Bir Mucizee

Kayıtlı Üye
rank
Bugün 4 aylık kontrolümüz vardı doktorumuz bıngıldagin kapanmadığını söyledi sizin bebişleriniz in bıngıldagı ne zaman kapanmaya başladı biraz açıkçası biraz korkuyorum
Neden korkuyorsun ki canım , benim bebeğimin 9 aylık kontrolünde sağlık ocağındaki hemşire az kalmış kapanmasına demişti. Seninki daha 4 aylık korkma ☺️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız daha var o doktor iyi mi zaten 4 aylık iken kapanmaya başlıyor tam olarak Kayranin da hala kapanmadi ama ben dokunuyorum öncekine göre şert. Haftaya da ben normal kontrole götürecem bakalım sağlık ocağında kiler bakmadı bilgildaga . Çocuk doktoru bakar belki

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar