Anneler 😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinem&masal tarafından oluşturulan Anneler 😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,247 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneler 😍
Konbuyu başlatan Sinem&masal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sinem&masal

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık hamileyim ve 3 gündür belim çok kötü ağrıyor ve kasıklarım da biraz ağrıyo ama belim kadar değil sizce bebek büyüyor diyemi? Böyle durumu yaşayan varmı ?

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 6 haftalık hamileyim ve 3 gündür belim çok kötü ağrıyor ve kasıklarım da biraz ağrıyo ama belim kadar değil sizce bebek büyüyor diyemi? Böyle durumu yaşayan varmı ?
Hayırlı olsun canim insallah sagsaglim alırsın minigini kucagina ben gebeligimin basindan beri kasilmalar sancılar hiç geçmedi umarim sen rahat bir gebelik yaşarsın her gebelik her bünye bir değil elbetteki dinlen vakit buldukça ağır işler yapmamaya calis daha bebek küçük ilk 3 ay önemli cnm ev işi şu bu görülür bir şekilde ama sen kendini ve bebeğini ihmal etme havalar bozuk gidiyo bu aralar ayaklarını sıcak tut usutup de hasta da olma aman diyim

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı olsun canım sağlıkla kavuşun bol bol dinlen 😊
Teşekkürler 🙏 canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun canim insallah sagsaglim alırsın minigini kucagina ben gebeligimin basindan beri kasilmalar sancılar hiç geçmedi umarim sen rahat bir gebelik yaşarsın her gebelik her bünye bir değil elbetteki dinlen vakit buldukça ağır işler yapmamaya calis daha bebek küçük ilk 3 ay önemli cnm ev işi şu bu görülür bir şekilde ama sen kendini ve bebeğini ihmal etme havalar bozuk gidiyo bu aralar ayaklarını sıcak tut usutup de hasta da olma aman diyim
Teşekkür ederim güzel yürekli anne kendime ve minigime dikkat ediyorum 🙏😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim güzel yürekli anne kendime ve minigime dikkat ediyorum 🙏😍
Hayirli olsun canım Allahım kolay güzel bir hamilelik nasip etsin
Teşekkür ederim 🙏🌹

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
İvit annesi bebeton büyüyor rahim de büyüyor daha doğrusu rahim pozisyon değiştiriyor oda kasık ağrısu yapar sonlara doğruda yapacak sırt ağrısı bel ağrısı yaşayabilirsin oda omurgamız düzleşiyor rahmimiz büyüdüğü için🤦🏼‍♀️ bak görüyomusun şimdiden başladı annelik çilesi 🥰😂

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
İvit annesi bebeton büyüyor rahim de büyüyor daha doğrusu rahim pozisyon değiştiriyor oda kasık ağrısu yapar sonlara doğruda yapacak sırt ağrısı bel ağrısı yaşayabilirsin oda omurgamız düzleşiyor rahmimiz büyüdüğü için🤦🏼‍♀️ bak görüyomusun şimdiden başladı annelik çilesi 🥰😂
Evet ama olsun teyzesi 🤗 herşeye değer yeterko sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin başka birşey istemiyorum 😍🙏

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar