Annelerim lütfen yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Annelerim lütfen yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 574 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annelerim lütfen yardım
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alyaa🌷🌷

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İlk öncelikle merhaba annelerim lütfen kendinize dikkat edin evden çıkmadığım halde boğazım şiş inanılmaz kötü hissediyorum kendimi annemlerden uzak oturduğum için eşim çalıştığı için bebeğime haliyle tek bakıyorum, iki gündür bebeğim geceleri hiç uyumuyor, memeden çekip yatağına yatırıyorum ağzıyla emme hareketi yapıyor ve göğüste olmadığını anlıyor ağlamaya başlıyor, kilosunun yerinde olduğunu söylemişti doktor fakat ben endişeleniyorum gece doymuyor mu acaba bebeğim 4 aylık gece en son yatarken pirinç unu biraz süt ve biraz su karıştırıp versem bunu yapan var mı veya iyi olur mu lütfen yardım edin
Suyla pirinç ununu karıştır canım 4. Ayda pirinç unu verilebilir

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İlk öncelikle merhaba annelerim lütfen kendinize dikkat edin evden çıkmadığım halde boğazım şiş inanılmaz kötü hissediyorum kendimi annemlerden uzak oturduğum için eşim çalıştığı için bebeğime haliyle tek bakıyorum, iki gündür bebeğim geceleri hiç uyumuyor, memeden çekip yatağına yatırıyorum ağzıyla emme hareketi yapıyor ve göğüste olmadığını anlıyor ağlamaya başlıyor, kilosunun yerinde olduğunu söylemişti doktor fakat ben endişeleniyorum gece doymuyor mu acaba bebeğim 4 aylık gece en son yatarken pirinç unu biraz süt ve biraz su karıştırıp versem bunu yapan var mı veya iyi olur mu lütfen yardım edin
Bende 4aylikken cici bebe vermiştim canım ver eğer yiyosa demekki doymuyo canım sanada çok geçmiş olsun ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar