Annelerim yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Yağmurorcunn tarafından oluşturulan Annelerim yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 234 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Annelerim yardım
Konbuyu başlatan Yağmurorcunn
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Yağmurorcunn

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Annelerim, kızım 5 aylık bugün gece 4 de uyandık, hırıltılı bir şekilde öksürük, geniz tıkanıklığı, hafif ateş başladı, ne yapabilirim, şimdiden teşekkür ederim 😔

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Annelerim, kızım 5 aylık bugün gece 4 de uyandık, hırıltılı bir şekilde öksürük, geniz tıkanıklığı, hafif ateş başladı, ne yapabilirim, şimdiden teşekkür ederim 😔
Bol bol emzir canım ateşini takip et 38 üzeri olursa üstünü ince giydir odasının havası nemli olması önemli burnuna sütünden damlat geçmiş olsun

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Benim cocugumda hirilti disinda hepsi olmustu. Sık sık emzirmeye calistim. Emmek istemiyordu, yarim satte bir ancak 2-3 dakika emiyordu. Atesi 39.8 e cikmisti. Öksürüğü var diye ılık duş aldirmadim, eklem yerlerine islak bez koydum. 3 gun sonra öksürüğü olmadigi ara duş aldirdim atesi tamamen düştü cok sukur ama bana bulastirdi 🙄 benim ates 40.1 i buldu. 1 hafta mahvetti cocugumu hastaligi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba kuzum gecmis olsun bence hasteneye götür en iyisi cünkü evde gecmek bilmiyor benim oglumda 4 aylık aynı sorunları 1 haftadır cekıyoruz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar