Sorum var Anneslar bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Anneslar bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 613 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Anneslar bakarmisiniz
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Naziko

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun bitanem 1 kere dolandıysa evet doğuma kadar kendinin çıkarması beklenir korkulacak birşey yok merak etme
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız benimki Kayra ya ayak uydurmak için gelişimini durdurmuştu. Benim haftam 39 bebeğin haftası 37 doğdu 😂😂
Sordum cikarirmi cikarmasada sorun degil dedi 1kere bise olmaz dogumuni yaparsin dedi zaten 1aydir kordon oyla duruyo cikmadiki yoksa benim kiz sevdi kolya olarak🤭🤣

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bak onda bile Kayra gibi 😂😂Allah'ım her şeyi aynı ya 😂😂
Abisine özenmiş 😂😂

Sordum cikarirmi cikarmasada sorun degil dedi 1kere bise olmaz dogumuni yaparsin dedi zaten 1aydir kordon oyla duruyo cikmadiki yoksa benim kiz sevdi kolya olarak🤭🤣
Aynen bitanem 1 kere dolanmada sıkıntı görülmüyor Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Abisine özenmiş 😂😂

Aynen bitanem 1 kere dolanmada sıkıntı görülmüyor Rabbim hayırlı bir şekilde sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
Abisi yesin onu yesin 😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.