Anneyiz ama insanız da

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Anneyiz ama insanız da başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,103 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Anneyiz ama insanız da
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçem💕

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazen çok yoruluyorum, kızımı çok seviyorum onunla oynamak eğlenmek dünyanın en güzel şeyi. Ama bazen bulanıma giriyorum tek başıma bi bardak çay içmek istiyorum. Kızıyorum kendime kızımla yorulduğum için ama napayım. Bilmiyorum düşüncelerim böyle..
Benimde öyle canım herzmn ilgilenicez diye bişeu yok arada kafada dinliycelsin tek başına da kalacaksın üzülme yani bende aynı kafadayım 🥰

Kızlar bazen çok yoruluyorum, kızımı çok seviyorum onunla oynamak eğlenmek dünyanın en güzel şeyi. Ama bazen bulanıma giriyorum tek başıma bi bardak çay içmek istiyorum. Kızıyorum kendime kızımla yorulduğum için ama napayım. Bilmiyorum düşüncelerim böyle..
Kuzum 10 aydır sofradan doyup kalktığımı, 1bardak kahveyi sorunsuz icebildigimi, rahatça WC ye girdiğimi, 1 fincan kahve icebildigimi, gece yatıp sabah kalktığımı v.s v.s...... inan hiç hatırlamıyorum. Zaman zaman herkese oluyorr böyle inan insan kendine vakit ayırmak bı şarkı açıp dinlemek biraz uzanmak sakince 1 yudum birşeyler içmek istiyor olmayınca da bunalım geliyor çünkü üzerine sürekli bir baskı hissediyorsun. Ama yapacak birşey yok bı gülüşleri dünyaya bedel 😍🥰
İyiki varlar.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Benimde öyle canım herzmn ilgilenicez diye bişeu yok arada kafada dinliycelsin tek başına da kalacaksın üzülme yani bende aynı kafadayım 🥰
Çabuk büyüyolar özleyeceksin bu zamanları diyor annem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 10 aydır sofradan doyup kalktığımı, 1bardak kahveyi sorunsuz icebildigimi, rahatça WC ye girdiğimi, 1 fincan kahve icebildigimi, gece yatıp sabah kalktığımı v.s v.s...... inan hiç hatırlamıyorum. Zaman zaman herkese oluyorr böyle inan insan kendine vakit ayırmak bı şarkı açıp dinlemek biraz uzanmak sakince 1 yudum birşeyler içmek istiyor olmayınca da bunalım geliyor çünkü üzerine sürekli bir baskı hissediyorsun. Ama yapacak birşey yok bı gülüşleri dünyaya bedel 😍🥰
İyiki varlar.
Çok şükür Rabbim acılarını göstermesin çok güzel bir duygu

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi bende aynı durumdayım bazen öyle oluyor ki oturup ağlıyorum sinirden yetişemiyorum hiç bir şeye bebek ağlıyor onunla ilgileniyorum o sırada diğerleri ya birşey istiyorlar ya tuvalete götürmem gerekiyor ilgilenmeyince hırcınlaşıp inat yapıyorlar ay hayatım böyle işte bir çay içmek veya wc ye rahat girebilmek için eşimin gelmesini bekliyorum 😓😓😔

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
İyiki varlar.
WC dedin de benim oğlum ben lavabodan çıkana kadar agliyo öylece bekliyo orda ben çıkana kadar.bi de tam çayı bırakıyorum rahat bı çay içelim diyorum bebek uyaniyo gidip onu emzirip gelene kadar çay buz gibi olmuş hep soğuk içiyorum 🤦gerçekten insan bunaliyo bazen yani artık kendi hayatını deilde onların hayatını yaşıyorsun malesef bu böyle ama onlar varken herşey güzel iyiki varlar dediğiniz gibi 🥰

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Vallahi bende aynı durumdayım bazen öyle oluyor ki oturup ağlıyorum sinirden yetişemiyorum hiç bir şeye bebek ağlıyor onunla ilgileniyorum o sırada diğerleri ya birşey istiyorlar ya tuvalete götürmem gerekiyor ilgilenmeyince hırcınlaşıp inat yapıyorlar ay hayatım böyle işte bir çay içmek veya wc ye rahat girebilmek için eşimin gelmesini bekliyorum 😓😓😔
Evet tek çocukla ben böyleyim kardeşleri olursa nasıl olur ama Allah dağına göre kar veriyor sabrını da veriyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

WC dedin de benim oğlum ben lavabodan çıkana kadar agliyo öylece bekliyo orda ben çıkana kadar.bi de tam çayı bırakıyorum rahat bı çay içelim diyorum bebek uyaniyo gidip onu emzirip gelene kadar çay buz gibi olmuş hep soğuk içiyorum 🤦gerçekten insan bunaliyo bazen yani artık kendi hayatını deilde onların hayatını yaşıyorsun malesef bu böyle ama onlar varken herşey güzel iyiki varlar dediğiniz gibi 🥰
Evet ne zaman çay demleniyo bebek uyanıyorum 😂😂 eşlerin çok destek olması lazım ama işten yorgun geliyorlar ona da hak veriyorum

Ben geçen gün eşime isyan ettim kendi hayatım yok sadece sizin için uğraşıyorum beni bı rahat bırakın dedim😃
Duşa giriyorum oğlumuza kucağına alıp banyo kapısına geliyor çocukla birlikte bekliyorlar bide

annesiii annesiiii ne zaman çıkacaksın demesi yok mu 🤯
Bı rahat rahat duş alıyım bırakın yani insan gibi bir banyo yapıyım. Tabi bide şey var

sen benimle hiç ilgilenmiyorsun 🤯

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Ben geçen gün eşime isyan ettim kendi hayatım yok sadece sizin için uğraşıyorum beni bı rahat bırakın dedim😃
Duşa giriyorum oğlumuza kucağına alıp banyo kapısına geliyor çocukla birlikte bekliyorlar bide

annesiii annesiiii ne zaman çıkacaksın demesi yok mu 🤯
Bı rahat rahat duş alıyım bırakın yani insan gibi bir banyo yapıyım. Tabi bide şey var

sen benimle hiç ilgilenmiyorsun 🤯
Vallahi aynısını bende yaşıyorum inan bı saat eşime emanet edip dışarı bı yere kuaför e filan gitsem 40kere görüntülü arar annesi ne zaman gelicen oğlun seni istiyo diye😍🤭😀😀

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardimcin olsun canim gerçekten zor benim şuan meydanda bebek yok karnımda az kaldi dünyaya gelmesine insaALLAH ama ablamdan biliyorum en son çocukları yüzünden ağlıyordu durmuyorlar diye bu konuda eşlerin yardim etmesi lazim aslında nekadar dışarda çalişsalarda. Bence şükür etmelisin canim şükür bi sağlık sorunu yok diye tabi çekmeyen bilemez 🍀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar