Sorum var Annisler bi bakarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler bi bakarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,513 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler bi bakarmisiniz
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum sakin olmaya çalış havalar sıcak olduğu için tansiyon düşmesi ve terleme gayet normal. Bebeğinde ciğerlerine baskı yaptığı için daralmanda gayet normal yatarken 2 yastık kullan panik olduğun için bu şikayetleri 2 katı fazla yaşıyorsun psikolojik olarak. Mide yanman için salatalık, soğuk süt, maden suyu, mide ilacı içebilirsin. Mide ilacını içmeden önce bişey yeme ve içme içtikten sonrada su bile tüketme direk yat

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum sakin olmaya çalış havalar sıcak olduğu için tansiyon düşmesi ve terleme gayet normal. Bebeğinde ciğerlerine baskı yaptığı için daralmanda gayet normal yatarken 2 yastık kullan panik olduğun için bu şikayetleri 2 katı fazla yaşıyorsun psikolojik olarak. Mide yanman için salatalık, soğuk süt, maden suyu, mide ilacı içebilirsin. Mide ilacını içmeden önce bişey yeme ve içme içtikten sonrada su bile tüketme direk yat
Tatlım sadece gece mi mide ilacı icebilirim bde sağlık ocağından gaviscon verdi bana ise yarar mi ki

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum miden ne zaman yanıyorsa içebilirsin lakin içtikten sonra ve 15-20 dakika önce bişey tüketme bide çay içiyorsan ondan uzak dur
Tatlım su bile icsem yanıyor ya içim valla acı acı su geliyor ağlıyorum resmen😢😢
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben ilk gebeliğimde son haftalarda nefes darligi şikayeti ile kadın doğumcum beni kardiyoloji ye göndermişti kalbimi ve göğsümü muayene etti ve EKG çekilmişti başka da bişey yapmazlar zaten kuzum
Seninde kalbine bıçak saplanir gibi oluyor muydu tatlim😕

Gule30

Kayıtlı Üye
rank
Iyi geceler kizlar nasilsiniz size bjr sorum varya anneler bgun benim fena halde gogsum ağrıyor ve nefesim daralıyor nefes almakta zorluk çekiyorum kriz geçirecek gibi resmen 30 haftaligiz benimle aynı durumda olanlar var mi midem de yanma ve bulantı da var panik de oldugu icin her an birşey olacakmış hissi yaşıyorum buda beni daha cok etkiliyor terleme ve tansiyon düşmesi yapıyor normal mi bu haftalarda çok daraliyorim sorun olur mu yardımcı olur msnjz lütfen annisler😕😯
Bende 23 haftalıgim canm dün sabah başladı bugüne kadar devam ediyor nefesim daralıyor gögsumde baskı var kemiklerim birleşiyor gibi sol tarafıma hiç uzanamadim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tatlım su bile icsem yanıyor ya içim valla acı acı su geliyor ağlıyorum resmen😢😢

Seninde kalbine bıçak saplanir gibi oluyor muydu tatlim😕
Allah yardımcın olsun kuzum bendede aynı durum var maalesef seni çok iyi anlayabiliyorum ilaç 1 saat anca fayda ediyor sonrası yine işkence

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Bende 23 haftalıgim canm dün sabah başladı bugüne kadar devam ediyor nefesim daralıyor gögsumde baskı var kemiklerim birleşiyor gibi sol tarafıma hiç uzanamadim
Kalp krizi geçirecek gibi aynj demi tatlim ayaklarını yukarı koy balim dünden beri bende neler çekiyorum kuzum ya midem de tuttu yemek dahi yiyemiyorum

Allah yardımcın olsun kuzum bendede aynı durum var maalesef seni çok iyi anlayabiliyorum ilaç 1 saat anca fayda ediyor sonrası yine işkence
Valla ya çok sagl kuzum senin de Allah yardimcin olsun tatlım şükür az kaldı da bu agrilar da azalaydi

Daha çok nefes darligi oluyordu kuzum
Bebislerimiz iyice yukarı çıkmaya başladı sanırım kuzum ya ne zmn geçecek acaba

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.