Sorum var Annisler❤

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💕MaSaLıM💕 tarafından oluşturulan Annisler❤ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,318 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Annisler❤
Konbuyu başlatan 💕MaSaLıM💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
İyi günler annisler size birsey sorabilir mym bgun tam 26 haftalik olduk ve dün geceden beri aşırı derece de kasılmalarim var aşağı baskı da var birazda belimde ağrım yatınca da saga sola zor dönüyorum kramp giriyor mide bulantım da var bgun acaba bu aylarda normal mı benim gibi olan var mı yada cnm bir sorun mu oluşmuş olabilir bilgisi olan yardım olabilir mi fikirleri ile lütfen ❤😊
Kuzum çok normal bende seninle aynı haftalardayken aynı şeyleri yaşadım bulantı felan kusma kasik ağrısı yatakta yön değiştirme iskenceydi.. şuan daha ilerki haftakardayim şuan daha da ağırlaştim sende öyle olacaksın bebek büyüdükçe agirlasacak oturup kalkmak daha zorlaşacak☺️

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok normal bende seninle aynı haftalardayken aynı şeyleri yaşadım bulantı felan kusma kasik ağrısı yatakta yön değiştirme iskenceydi.. şuan daha ilerki haftakardayim şuan daha da ağırlaştim sende öyle olacaksın bebek büyüdükçe agirlasacak oturup kalkmak daha zorlaşacak☺️
cok tsk ederim cnm icim rahatladı valla gercekten her gun tedirgin panik icindeyim ama artk daha rahatım helede sizlerin fikirleri sayesinde ztn doktorlara muayene olmak daha iskence bizler kendimizin fikirleri ile kendimizi geliştiriyoruz valla cnm sagolun annisler💗💓😊

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
cok tsk ederim cnm icim rahatladı valla gercekten her gun tedirgin panik icindeyim ama artk daha rahatım helede sizlerin fikirleri sayesinde ztn doktorlara muayene olmak daha iskence bizler kendimizin fikirleri ile kendimizi geliştiriyoruz valla cnm sagolun annisler💗💓😊
Rica ederim balım kanama şiddetli geçmeyen ağrı omadigi sürece bebeği hissettigin sürece sıkıntı yok korkma ☺️

Fatma kahraman

Kayıtlı Üye
rank
aynen cnm 26+4 günlüğüz cnm kizim olacak Allah in izni ile tatlım peki ya sen cnm
Ay maşallah cnm benimde kızım olacak 27 haftayiz Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sen bana sorunca bel ağrın kasilman varmı diye ben sana yok demiştim ama şuan bel ağrısı bitiriyor beni korkuyorum artık

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ay maşallah cnm benimde kızım olacak 27 haftayiz Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin inşallah sen bana sorunca bel ağrın kasilman varmı diye ben sana yok demiştim ama şuan bel ağrısı bitiriyor beni korkuyorum artık
Cn bizde bgn 27 haftalık olduk ve dün akşamdan beri agridan sancidan ölüyorum valla rahmim ağrıyor karnım kasiliyor nedense artk tatlım korkuyorum da erken doğum falan olacak diye sende de var mi su an aynı şeyler cnn

Tüm sayfalar yüklendi.