Annisler 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Annisler 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,373 kez görüntülenmiş, 125 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Annisler 💞
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynısını dedim seninde onlardan farkın yok sende nankörsün diye bana diyo başta affetmicektin o zaman annemle küstüm sonra affettim ya sonra bu olan olaydan sonra mesafe koydum onu kastediyor dedim o benim kötülüğümden kaynaklı değil sizin karaktersiz olmanızdan kaynaklı aynı şeyi sana da yaptım malesef sizin gibilere ikinci şansı vermek kötülüğümden değil mallığımdan dedim
Terbiyesize bak ya 🤦🏻‍♀️. Bu nasıl bir yüzsüzlük ya cidden rabbim sana dayanma gücü versin böyle biri ile hayat mı geçer ya

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ondan anca Şam babası olur 😒😒
Gerçekten sorun benim bu kadar ince düşünceli olmam mı yoksa onun bu kadar umursamaz olması mı bilmiyorum..
Doğuma kalmış 9 gün temizlik yapıyorum hani en azından bazı şeyleri halledim yavaştan o bize bakacak zorlanmasın diyorum bizi düşünüyorum zar zor yapıyorum bide ayağımın altında dolanıyor kaç kere otur dolaşma diyorum yok bi başladı bana saydırmaya yok ben kötü bir insanmışım herkesle mi aram kötü olurmuş kimseyle konuşmuyormuşum herkese düşmanmışım ben hastaymışım benimki temizlik değilmiş ben delirmişim temizlikle kafayı yemişim ben hiçbir şey haketmiyormuşum umrunda değilmişim huzur bırakmamışım hayatı zindan etmişim bilmem ne falan ben zaten onları duyunca sinirimden başladım ağlamaya üç senedir bir kez olsun aç bırakmadım tatlısına kadar önündeydi kirli de tek bir çamaşırı kırışık tek bir elbisesi olmadı her zaman evim derli toplu elisanın her gün duşunu aldırıp tertemiz giydirip bakımını yaptırıyorum daha ne yapim gezmem toplam yok para harcamam yok ayıptır söylemesi elin orospuları gibi nazlanmıyorum ya ondan böyle köpek muamelesi görüyorum nankörsün dedim bak elisa gece 1 de uyuyor ben iki saat uyuyup sahura kalkıp sofra hazırlıyorum o halimle oruç tutmuyorum bu arada ama yine de yaranamadım Allah ıslah etsin gerçekten çok zoruma gitti
Elin çok ayıp etmiş gerçekten heleki senin elin hamile Allah ıslah etsin umarım bian önce hatasını anlar da senden özür diler 😟

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Aynen canım ben kendimi bildim bileli hep otururum sahura kadar çok seviyorum öyle sahuru beklemeyi eşim işe geç gitse oda bana eşlik ediyor bazen tabi çoğunlukla uyanamıyorum diye bekliyorum 😆
Bende saat 4 e kadar uyanigim ama yapmıyorum sahur
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleynam rabbim yardimcin olsun kuzum rabbim sana güç kuvvet versin böyle insnalarla hayat asla geçmiyor özelikle değer kiymet bilmeyenlerle
Aynen öyle 🥺

Aleynam rabbim yardimcin olsun kuzum rabbim sana güç kuvvet versin böyle insnalarla hayat asla geçmiyor özelikle değer kiymet bilmeyenlerle
Aynen öyle 🥺

Gerçekten o kadar doluyumki anlatamam sana hülya yani ağlamamak için kendimi zor tutuyorum @Aleyna Yavuz çok iyi anlıyorum hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz bende Allah'a havale ediyorum hepsini şuan ezan i şerif okuyor ben Allah'a sığınırım ellerimi ona açtım ona havale ettim o herşeyi görüyor hakkımı helal etmiyorum 😭😭

Gerçekten o kadar doluyumki anlatamam sana hülya yani ağlamamak için kendimi zor tutuyorum @Aleyna Yavuz çok iyi anlıyorum hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz bende Allah'a havale ediyorum hepsini şuan ezan i şerif okuyor ben Allah'a sığınırım ellerimi ona açtım ona havale ettim o herşeyi görüyor hakkımı helal etmiyorum 😭😭

Elin çok ayıp etmiş gerçekten heleki senin elin hamile Allah ıslah etsin umarım bian önce hatasını anlar da senden özür diler 😟
Keşke özür dileyince herşey geçse 😔

Keşke özür dileyince herşey geçse

Geçmiyor hülya gerçekten her gün aynı yüzü görüp iki yabancı gibi yaşamak bide sanki suçluymuşsun da köpek gibi muamele görmek sanki karşısında düşmanı var gerçekten dün böyle artık nasıl sinirlendiysem nefesim daraldı nefes alamadım Allah'a havale ettim gerçekten hayat arkadaşım diye alıyosun sana sadece hayatı zindan ediyor bide öyle bi saydırıyor ki sanki böyle anasını öldürmüşüm öyle bi nefret ulan evim için çabalıyorum senin bundan memnun olman gerektiği yerde birde suçlanıyorum şaka gibi millete dese millet bi tarafıyla güler

O günden sonra bizde herşey koptu abla zaten eskisi gibi olmadık hiç anası çok kıymetliydi onun yanında kaldı bizi bi hafta bile arayıp sormadı yani bende ne adamlığı bekliyosam işte bide annemle olan sorunları biliyosun abla koruyup kollayan bi ailem olmadığı için bide annem babam çok küfürlü konuşup kavga eden insanlar birazda öyle bi ortamda büyümesin elisa diye yuttum bazı şeyleri
Ya Aleyna şaka gibi resmen aynı şeyleri düşünüp vazgeçmişiz boşanmaktan benim eşimde bana parası var diye gözdağı veriyordu çocukları alırım senden diye çok iyi avukatlar tutarım dedi tuttu da ve ailem kimse arkamda olmadığı için ve durumları da kötü diye geri geldim bende 🥹🥹🥺

Son düzenleme:

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Terbiyesize bak ya 🤦🏻‍♀️. Bu nasıl bir yüzsüzlük ya cidden rabbim sana dayanma gücü versin böyle biri ile hayat mı geçer ya
Geçmiyor işte sadece elisa iyi olsun yeter diye tek uğraşım ben kolay kolay öyle herkesi sevmem konuşmam karakter olarakta çok samimi olmam yani yapım bu herkes bilir ama seversem kolay kolay bırakmam yani ölüm dahi olsa vazgeçmem o derece bu zamana kadar her şeyi biriktirdim biriktirdim içime attım 1.5 aydır konuşmuyoduk zaten o dünkü konuşmaları bardağı taşıran son damlaydı zaten yani Hak etmediğim halde o muameleyi görmek zoruma gitti bu saatten sonra önüme dünyaları sersin umurumda değil artık Dün ne iftarını hazırladım ne de sahura kalktım dedim ne yerse yesin umurumda değil yaptıkta zaten bi kıymeti olmadı uğraşmıyorum

Bu Yaptığı hiçbir şey bana neler neler yaşattı yani özürü bırak önüme dünyayı serse artık affetmem

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Geçmiyor işte sadece elisa iyi olsun yeter diye tek uğraşım ben kolay kolay öyle herkesi sevmem konuşmam karakter olarakta çok samimi olmam yani yapım bu herkes bilir ama seversem kolay kolay bırakmam yani ölüm dahi olsa vazgeçmem o derece bu zamana kadar her şeyi biriktirdim biriktirdim içime attım 1.5 aydır konuşmuyoduk zaten o dünkü konuşmaları bardağı taşıran son damlaydı zaten yani Hak etmediğim halde o muameleyi görmek zoruma gitti bu saatten sonra önüme dünyaları sersin umurumda değil artık Dün ne iftarını hazırladım ne de sahura kalktım dedim ne yerse yesin umurumda değil yaptıkta zaten bi kıymeti olmadı uğraşmıyorum

Bu Yaptığı hiçbir şey bana neler neler yaşattı yani özürü bırak önüme dünyayı serse artık affetmem
En iyisini yapmışsın bak bir kaç gün daha böyle yap senden daha kıymetlisi oluyor mu hoş iş işten geçti artık ama en azından peşinde afedersin köpek gibi dolanır inşallah

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
En iyisini yapmışsın bak bir kaç gün daha böyle yap senden daha kıymetlisi oluyor mu hoş iş işten geçti artık ama en azından peşinde afedersin köpek gibi dolanır inşallah
Bizim en büyük sıkıntımız kültür farkı ayşem ben samsunluyum eşim adıyamanlı o istiyor ki ailesi sürekli gelsin gitsin sıçsın batırsın özelimiz olmasın bak erkek kardeşi benden iki yaş büyük geldiği zaman bi iki hafta kalırdı Allah yukarda kardeşi kötü biri değil ama diyorum ki kardeşinle beni evde tek bırakma gerekirse gitme işe ben böyle şeyleri sevmiyorum Allah korusun ya bişey yapsa bana ben güvenmiyorum kendi babama bile dedim biraz da ondan diyor sen kimseye güvenmiyorsun kötü düşünüyosun hep diye benim doğrularım ona göre yanlış hep dedim bi gün bişey olsa ailen beni suçlar zaten kafası açıktı şöyleydi derler çünkü sizde yeter ki kafa kapalı olsun orospulukta yapsa sizin için müslümandır benim saçım açık ya ondan yaranamadım size dedim ve açık giyinen biri değilim bu arada tek saçım açık sülalesiyle akşama kadar milletin dedikodusunu yapsam beni eleştirdiklerin de hakkımda yorum yaptıklarında ses çıkarmasam her şeylerine eyvallah desem ooo benden iyisi olmaz bak o zaman, o kendine karı değil sülalesiyle iyi geçinip yamanacak birini istiyor beni de bildiği için haksızlığa tahammül edemediğimi o yüzden böyle köpek gibi oldu bana Allah öyle birini çıkarsın ki karşısına onu bana muhtaç etsin gerçekten

Bende saat 4 e kadar uyanigim ama yapmıyorum sahur

Aynen öyle 🥺

Aynen öyle 🥺

Keşke özür dileyince herşey geçse 😔

Keşke özür dileyince herşey geçse

Ya Aleyna şaka gibi resmen aynı şeyleri düşünüp vazgeçmişiz boşanmaktan benim eşimde bana parası var diye gözdağı veriyordu çocukları alırım senden diye çok iyi avukatlar tutarım dedi tuttu da ve ailem kimse arkamda olmadığı için ve durumları da kötü diye geri geldim bende 🥹🥹🥺
İşte böyleler zora gelince karaktersizlikte zirve yaparlar paranı gösterene kadar az biraz karakter sahibi olda bana eş çocuklarına baba ol deseydın ben lafımı hiç esirgemedim ağzıma geleni saydım he tabi insan gamsız olunca oda pek işe yaramıyor o yüzden artık tamamen konuşmayı bile kestim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Bizim en büyük sıkıntımız kültür farkı ayşem ben samsunluyum eşim adıyamanlı o istiyor ki ailesi sürekli gelsin gitsin sıçsın batırsın özelimiz olmasın bak erkek kardeşi benden iki yaş büyük geldiği zaman bi iki hafta kalırdı Allah yukarda kardeşi kötü biri değil ama diyorum ki kardeşinle beni evde tek bırakma gerekirse gitme işe ben böyle şeyleri sevmiyorum Allah korusun ya bişey yapsa bana ben güvenmiyorum kendi babama bile dedim biraz da ondan diyor sen kimseye güvenmiyorsun kötü düşünüyosun hep diye benim doğrularım ona göre yanlış hep dedim bi gün bişey olsa ailen beni suçlar zaten kafası açıktı şöyleydi derler çünkü sizde yeter ki kafa kapalı olsun orospulukta yapsa sizin için müslümandır benim saçım açık ya ondan yaranamadım size dedim ve açık giyinen biri değilim bu arada tek saçım açık sülalesiyle akşama kadar milletin dedikodusunu yapsam beni eleştirdiklerin de hakkımda yorum yaptıklarında ses çıkarmasam her şeylerine eyvallah desem ooo benden iyisi olmaz bak o zaman, o kendine karı değil sülalesiyle iyi geçinip yamanacak birini istiyor beni de bildiği için haksızlığa tahammül edemediğimi o yüzden böyle köpek gibi oldu bana Allah öyle birini çıkarsın ki karşısına onu bana muhtaç etsin gerçekten

İşte böyleler zora gelince karaktersizlikte zirve yaparlar paranı gösterene kadar az biraz karakter sahibi olda bana eş çocuklarına baba ol deseydın ben lafımı hiç esirgemedim ağzıma geleni saydım he tabi insan gamsız olunca oda pek işe yaramıyor o yüzden artık tamamen konuşmayı bile kestim
Seni bu konuda çok iyi anlıyorum Karadenizliler genel olarak böyle bende bir Karadenizli olarak söylüyorum evde eşimin kardeşi dahi olsa tek başıma durmak istemem. Öncelikle bana ters sonra bende sen gibi bir şey yapsa ben nasıl açıklarım korkusu oluşuyor hoş eşim de abisini kendisi yokken asla eve sokmaz . Ama babası için aynısını diyemeyeceğim ara ara yaşadığım bir olay var tetikleme sebebi babası . Eşim düzeltmeye çalıştıkça babası içine sıçıyor psikolojimin. Bizim o taraflarda kız ailesi ile mutlu olsunda varsın gidip gelmeyelim olayı vardır mesela . Yada aile içine çok karışmazlar bu yüzden kültür farkı çok sıkıntı çıkarıyor. Benim eşimin annesi de Samsunlu allahtan o konuda annesine çekmiş de anlıyor beni . Sadece sen çok takma millet ne düşünürse düşünsün boşver rabbim senin gibi bir lütuf göndermiş onlara değerini bilemiyorlarsa bu onların mallığı. Ki eşin ve ailesi senim açık olduğunu bildiği halde okey dedi şimdi kimse kalkıp sana onun içinde laf edemez . Eşin senin karakterimi huyunu suyunu bilerek evlendi o zaman hiç evlenmeseymiş.

Tüm sayfalar yüklendi.