Sorum var Antibiotik😏🤷

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ezo tarafından oluşturulan Antibiotik😏🤷 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 204 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Antibiotik😏🤷
Konbuyu başlatan ezo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

ezo

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 24+1 oldum serkilajliyim eritrositim ve lokositim yksek oldugu icin iki tane antibiotk kullaniyorum , onun harcindede kan sulandiricisi tansiyonu guatr i derken bi ton ilac kullaniyorum bebege zarar vermesinden cok korkuyorm ama kullanmakta zorndaym.cok caresizim boyle olupda ilac kllanipta bebegni saglikla doguran var mi🤷😔☹️ vicdan azabı çekiyorum bı yandan

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Kizlar 24+1 oldum serkilajliyim eritrositim ve lokositim yksek oldugu icin iki tane antibiotk kullaniyorum , onun harcindede kan sulandiricisi tansiyonu guatr i derken bi ton ilac kullaniyorum bebege zarar vermesinden cok korkuyorm ama kullanmakta zorndaym.cok caresizim boyle olupda ilac kllanipta bebegni saglikla doguran var mi🤷😔☹️ vicdan azabı çekiyorum bı yandan
Geçmiş olsun canım zararlı olsa doktorun zaten vermez şifa olsun

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Vicdan azabı çekme canım senin sağlıklı olman bebegininde sağlıklı olması demek senden besleniyor çünkü söylediğin hastalıkların ilaçları gebelikte kullanılabilir. Bebeğine bir zararı olmaz. Zaten plesanta bebeğine zararlı olabilecek maddeleri süzüp sana geri veriyor endişe etme. Sadece bol su iç ve ilaç kalıntıları vücudundan çabuk atılsın buna dikkat et ❤️

Takipli olduğun doktorun bu ilaçları kullandığını biliyorsa ve onay veriyorsa sorun yok demektir kuzum bende kan sulandırıcı kullanıyorum ilk gebeliğimde birsürü sorun yaşadım kullanmak zorundaysan kullanmalısın asıl kullanmazsan sorun yaşayacaksan bunun bebeğin için zararı daha fazla olur. Dünyada milyonlarca insan var reçeteli ilaç kullanmak zorunda olan
Bebeğini onu sana veren Allah a emanet et.

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Takipli olduğun doktorun bu ilaçları kullandığını biliyorsa ve onay veriyorsa sorun yok demektir kuzum bende kan sulandırıcı kullanıyorum ilk gebeliğimde birsürü sorun yaşadım kullanmak zorundaysan kullanmalısın asıl kullanmazsan sorun yaşayacaksan bunun bebeğin için zararı daha fazla olur. Dünyada milyonlarca insan var reçeteli ilaç kullanmak zorunda olan
Bebeğini onu sana veren Allah a emanet et.
🥰🙏🤲♥️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Doktorun zaten bunları göze alarak verir canım li emin ol kullanmazsan bebepe daha çok zarar verirsin guatır tehlikeli bir şey çünkü gebelikte tansiyon ayno şekilde enfeksiyon bebeğe geçerse daha sıkıntı hadi onu da geçtim erken doğumu tetikliyor sen hiç negatif düşünme ilaçlarını düzenli bir şekilde kullan rabbim şafi ismi ile şifa versin inşallah 🙏🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar