Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,278 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Amin canım 🤲 kız uyusun daha ne istiyorsun ya, ne yapsam uyumuyor yorgunluktan bittim diyeceğin günlerde gelir Allah korusun, bu günleri arar olursun 😂 maşallah de bişey olmaz uyusun, uyuyan çocuk daha sağlıklıdır canım emin ol, bide bebek daha huyu değişir merak etme sen bı öyle olur bı böyle , annem hep bana sen küçük Ken seni uyandırmasak günlerce uyuyabilir din derdi bana gayet sağlıklı ve tombul muşum😂 . Ben iyiyim de canım Ali rahatsız biraz, sabah gayet iyiydi ne oldu anlamadım gece birde beni uyandırdı kusmuştu , midesi bulanıyo kusuyor yeni gözlerini kapattı uyur inşallah 🤲 bişey mi dokundu anlamdım karnım ağrıyor anne diyip duruyor ne yapacağımı bilmiyorum , biraz yoğurt verdim uyudu şimdi, inşallah tekrarlamaz sabahtan git gek git gel canım çıktı, Ali sürekli böyle oluyor neden sence doktora götürüyorum bişey yok diyorlar 🤦😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sağol canım 🥺
Ya bende küçükken uykuya çok düşkündüm hatırlıyorum davul çalsan uyanmazdım öyle bir uyku aşkı vardı 😂😂. Çok geçmiş olsun canım ya 2 gün önce ben öyle oldum mariyam bir anda bir karın ağrısı başladı sonra ani mide bulantısı ayy kusmasan ölüyordum. Ama ben üşüttüm soğuk aldım yani aliye gün içinde dikkat et canın çorapsız filan gezdirme çorba içir elinden geldiğince

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Ya bende küçükken uykuya çok düşkündüm hatırlıyorum davul çalsan uyanmazdım öyle bir uyku aşkı vardı 😂😂. Çok geçmiş olsun canım ya 2 gün önce ben öyle oldum mariyam bir anda bir karın ağrısı başladı sonra ani mide bulantısı ayy kusmasan ölüyordum. Ama ben üşüttüm soğuk aldım yani aliye gün içinde dikkat et canın çorapsız filan gezdirme çorba içir elinden geldiğince
Sana çekmiş desene o zmn 😂, çok teşekkür ederim canım doktora götürdüm iğne yaptılar ilaç verdi , oda üşüttü sanırım ama şükür şimdi çok iyi, doktor salgın var dedi büyük küçük herkes hem ishal hemde mide ağrısı bulantısı var dedi , ben Ali'yi asla çorapsız gezdirmem canım o çorapları çıkardığı için çoraplı pantolonlar almışım çıkarmasın diye . Dün banyo yaptırdım sonra dışarı çıkardım üşüttü sanırım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Sana çekmiş desene o zmn 😂, çok teşekkür ederim canım doktora götürdüm iğne yaptılar ilaç verdi , oda üşüttü sanırım ama şükür şimdi çok iyi, doktor salgın var dedi büyük küçük herkes hem ishal hemde mide ağrısı bulantısı var dedi , ben Ali'yi asla çorapsız gezdirmem canım o çorapları çıkardığı için çoraplı pantolonlar almışım çıkarmasın diye . Dün banyo yaptırdım sonra dışarı çıkardım üşüttü sanırım
Ay iyi kuzum cşddi bir şey olmasın da . Çok geçmiş olsun tekrardan

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar