Sorum var Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,250 kez görüntülenmiş, 95 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğimin kalbî durmuş 19 haftalık 😭
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Nasıl unutulur ki mariyam evlat bu insanın canından can 🥺🥺
Gerçekten de öyle canım 😥, diyorum öyle olmasaydı şimdi dokuz aylık falan olacaktı büyümüş olacaktı sonra hayırlısı buymuş demek ki diyorum 🥺 üzülüyorum ağlıyorum ama yine de şükür ediyorum, eşim bir çocuğumuz daha olsun istiyor ama ben istemiyorum çok korkuyorum, o korkuyu atlatamadım daha , sanki Allah korusun tekrarlayacak miş gibime geliyor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Gerçekten de öyle canım 😥, diyorum öyle olmasaydı şimdi dokuz aylık falan olacaktı büyümüş olacaktı sonra hayırlısı buymuş demek ki diyorum 🥺 üzülüyorum ağlıyorum ama yine de şükür ediyorum, eşim bir çocuğumuz daha olsun istiyor ama ben istemiyorum çok korkuyorum, o korkuyu atlatamadım daha , sanki Allah korusun tekrarlayacak miş gibime geliyor
Asla öyle düşünme birtanem bir kere oldu diye yine olacak değil bunu burada kaç kez okuduk. Her şeyin hayırlısı cennette bekleyen bir prensesin var ne güzel. Asla korkutma kendini ama hazır olana kadar da yapma gebelik zehir olur yoksa bir şey oldu mu olacak mı diye

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Asla öyle düşünme birtanem bir kere oldu diye yine olacak değil bunu burada kaç kez okuduk. Her şeyin hayırlısı cennette bekleyen bir prensesin var ne güzel. Asla korkutma kendini ama hazır olana kadar da yapma gebelik zehir olur yoksa bir şey oldu mu olacak mı diye
Orası öyle tabi ama bir kere korku girdimi içine geçmek bilmiyor işte. Bende istiyorum Ali'nin bir kardeşi daha olsun ama içimde kini atmadıkça seninde dediğin gibi o süreci zehir ederim kendime biliyorum, herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım 🤲 sen nasılsın Kayra nasıl, minik prenses nasıl nasıl geçiyor günler

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Orası öyle tabi ama bir kere korku girdimi içine geçmek bilmiyor işte. Bende istiyorum Ali'nin bir kardeşi daha olsun ama içimde kini atmadıkça seninde dediğin gibi o süreci zehir ederim kendime biliyorum, herşeyin hayırlısı olsun inşallah canım 🤲 sen nasılsın Kayra nasıl, minik prenses nasıl nasıl geçiyor günler
Haklısın mariyam her şeyin hayırlısı inşallah 🙏🏻. Kayra dedesi ve anneannesi ile dışarı çıktı prenseste her zaman ki gibi uyuyor 😂😂 bende etrafı topladım çamaşır bulaşık vs şimdi oturdum canım sen nasılsın Ali nasıl

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Haklısın mariyam her şeyin hayırlısı inşallah 🙏🏻. Kayra dedesi ve anneannesi ile dışarı çıktı prenseste her zaman ki gibi uyuyor 😂😂 bende etrafı topladım çamaşır bulaşık vs şimdi oturdum canım sen nasılsın Ali nasıl
Amin canım 🤲 kız uyusun daha ne istiyorsun ya, ne yapsam uyumuyor yorgunluktan bittim diyeceğin günlerde gelir Allah korusun, bu günleri arar olursun 😂 maşallah de bişey olmaz uyusun, uyuyan çocuk daha sağlıklıdır canım emin ol, bide bebek daha huyu değişir merak etme sen bı öyle olur bı böyle , annem hep bana sen küçük Ken seni uyandırmasak günlerce uyuyabilir din derdi bana gayet sağlıklı ve tombul muşum😂 . Ben iyiyim de canım Ali rahatsız biraz, sabah gayet iyiydi ne oldu anlamadım gece birde beni uyandırdı kusmuştu , midesi bulanıyo kusuyor yeni gözlerini kapattı uyur inşallah 🤲 bişey mi dokundu anlamdım karnım ağrıyor anne diyip duruyor ne yapacağımı bilmiyorum , biraz yoğurt verdim uyudu şimdi, inşallah tekrarlamaz sabahtan git gek git gel canım çıktı, Ali sürekli böyle oluyor neden sence doktora götürüyorum bişey yok diyorlar 🤦😥
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sabır versin canım 😔
Sağol canım 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar