Sorum var AR mama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'm 💜 tarafından oluşturulan AR mama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 289 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı AR mama
Konbuyu başlatan Doğa'm 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aşırı kusması varsa alerjik olabilir. Bende 4 aya kadar pirinç proteinli evolvia mama kullanıyordum sürekli kusuyordu pirince alerjisi çıktı onu bırakınca kusmasıda kesildi
Alerji testi nasıl yapılıyor çocuk doktoruna mı götürdün aşırı diyemem ama çoğunlukla böyle her beslenmede 120 ccden 30unu kusuyor yaklaşık doktor normal her bebekte olabilir yeni mamaya rağmen yine olursa gel dedi de mama yok eczaneye sorayım artık ora kaldı bi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Alerji testi nasıl yapılıyor çocuk doktoruna mı götürdün aşırı diyemem ama çoğunlukla böyle her beslenmede 120 ccden 30unu kusuyor yaklaşık doktor normal her bebekte olabilir yeni mamaya rağmen yine olursa gel dedi de mama yok eczaneye sorayım artık ora kaldı bi
O zaman ya fazla geliyor yada alerjik bir durum önce mamayı azaltarak vermeyi dene eğer hala devam ediyorsa çocuk alerji bölümü var oraya git. Önce test yapılır eğer mide bağırsak alerji teşhisi koyulursa testten neye alerjisi olduğu çıkmaz sadece alerji oranı yüksek çıkar. Benim oğlum da öyle mide bağırsak alerjisi var ama neye olduğunu deneyerek görüyoruz pirinci denedik 24 saat kustu ardından kusma yine kesilince pirinç alerji teşhisi koyuldu. 15 gün sonra yoğurdu deneyeceğiz ondada kusarsa öyle öyle diyetle teşhis koyulacak

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ar mama kullanan var mı ya benim fındık 4 aylık çok kusuyor doktor sma ar veya aptamil ar kullan dedi ama bulamadım çarşambadan beridir nerden temin edecem kullanan arkadaşlar fiyat bilgisi de verebilir misiniz ne kadar ödüyorsunuz
Eczanedelerde yokmu hiç kuzum

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
O zaman ya fazla geliyor yada alerjik bir durum önce mamayı azaltarak vermeyi dene eğer hala devam ediyorsa çocuk alerji bölümü var oraya git. Önce test yapılır eğer mide bağırsak alerji teşhisi koyulursa testten neye alerjisi olduğu çıkmaz sadece alerji oranı yüksek çıkar. Benim oğlum da öyle mide bağırsak alerjisi var ama neye olduğunu deneyerek görüyoruz pirinci denedik 24 saat kustu ardından kusma yine kesilince pirinç alerji teşhisi koyuldu. 15 gün sonra yoğurdu deneyeceğiz ondada kusarsa öyle öyle diyetle teşhis koyulacak
Anladım çok teşekkür ederim bakalım inşaAllah alerji çıkmaz amcamın torunu nişasta alerjisi vardı pirinç yemiyor aynı galiba çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eczanedelerde yokmu hiç kuzum
Bilmiyorum ya hiç aklıma gelmedi hep marketlerden alırdık burda gimsa var ürünler diğer marketlere göre daha uygun hep ordan alırdık ama ar mamalar yoktu diğer marketlere sorduk yine yok yarın nöbetçi bulduk bulduk yoksa pazartesiyi bekleyecez mecbur

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Anladım çok teşekkür ederim bakalım inşaAllah alerji çıkmaz amcamın torunu nişasta alerjisi vardı pirinç yemiyor aynı galiba çok geçmiş olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bilmiyorum ya hiç aklıma gelmedi hep marketlerden alırdık burda gimsa var ürünler diğer marketlere göre daha uygun hep ordan alırdık ama ar mamalar yoktu diğer marketlere sorduk yine yok yarın nöbetçi bulduk bulduk yoksa pazartesiyi bekleyecez mecbur
Aynen kuzum eczaneye bak bulursun orda

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar