Sorum var Aralıklarla yerleşme kanaması

• Konbuyu başlatan BüşraK.
  • Toplam 20 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BüşraK. tarafından oluşturulan Aralıklarla yerleşme kanaması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,145 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aralıklarla yerleşme kanaması
Konbuyu başlatan BüşraK.
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BüşraK

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, 4 haftalık hamileyim. Pazar gününden bu yana aralıklarla kanamam oluyor. Açık kahverengi kremsi gibi. İkinci gebeliğim. İlki rahim ağzı yetmezliğinden dolayı düşük yaptım. Kan uyuşmazlık ya var kanamalar olunca önlem için yaptılar. Sorum şu; aralıklarla yerleşme kanaması olur mu
Canım bence bi doktora görün hastaneye git içinde rahat eder hem

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar, 4 haftalık hamileyim. Pazar gününden bu yana aralıklarla kanamam oluyor. Açık kahverengi kremsi gibi. İkinci gebeliğim. İlki rahim ağzı yetmezliğinden dolayı düşük yaptım. Kan uyuşmazlık ya var kanamalar olunca önlem için yaptılar. Sorum şu; aralıklarla yerleşme kanaması olur mu
Kan uyuşmazlığı için igneyi ne zaman yaptiracaksiniz

BüşraK

Kayıtlı Üye
rank
Kan uyuşmazlığı için igneyi ne zaman yaptiracaksiniz
Kan uyuşmazlık iğnemi lekelenmeler olduğu için her ihtimale karşı 17snde yaptılar. Yani yaklaşık 3 haftalıkken
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bence bi doktora görün hastaneye git içinde rahat eder hem
Dün gece cevaplardan dolayı doktoruma göründüm. Çok şükür kendisi nöbetteymiş. Kontrollerim yapıldı aktif kanamam yokmuş, beta değerlerimde düzenli arttığı için herhangi bir sorun görmedi. Kırmızı kan görene kadar korkma dedi. 40 dakikaya yakın izlem yaptı. Çok şükür şimdilik sadece betamın 4000e yükselene kadar 2 günde bir kan vermemi istedi

Son düzenleme:

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Kan uyuşmazlık iğnemi lekelenmeler olduğu için her ihtimale karşı 17snde yaptılar. Yani yaklaşık 3 haftalıkken

Dün gece cevaplardan dolayı doktoruma göründüm. Çok şükür kendisi nöbetteymiş. Kontrollerim yapıldı aktif kanamam yokmuş, beta değerlerimde düzenli arttığı için herhangi bir sorun görmedi. Kırmızı kan görene kadar korkma dedi. 40 dakikaya yakın izlem yaptı. Çok şükür şimdilik sadece betamın 4000e yükselene kadar 2 günde bir kan vermemi istedi
Kan uyuşmazlığı bende de var o yüzden sormuştum önceki gebeligimde iğne yaptırdık ikinci gebelikte de o zaman hamile olunca yaptıracağız değil mi 1 aylık olunca

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doktora görünmelisin kuzum inşallah güzel haberlerle 🤲

BüşraK

Kayıtlı Üye
rank
Kan uyuşmazlığı bende de var o yüzden sormuştum önceki gebeligimde iğne yaptırdık ikinci gebelikte de o zaman hamile olunca yaptıracağız değil mi 1 aylık olunc
Kan uyuşmazlığı bende de var o yüzden sormuştum önceki gebeligimde iğne yaptırdık ikinci gebelikte de o zaman hamile olunca yaptıracağız değil mi 1 aylık olunca
Canım normalde 28 hafta diyorlar ama onun süresi yok. Yani eğer kanaman geliyorsa hemen beklemeden yapıyorlar. Bende öyle oldu. Doktor her ihtimale karşı iğneyi yaptı. Yalnız tarihi not al 3 ay süresi var dedi. 3 ay sonra yenileyeceğiz dedi

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Anladim canım sağ sağlım kucana almayı nasip etsin inşallah Rabbim kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.