Sorum var Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,725 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Aramıza baya yeni katılan arkadaşlar var hepiniz hosgeldiniz 🥰
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
😘💕
Cok teşekkür ederim canım benim ❤️
Hoşgeldin canım ☺️
Hoşgeldin 🥰
Ben de yeniyim canım hoşbuldum 😄😄🤭🤭
😂😂
Hoş buldum canım 🥰😍❤️
Sende hoşgeldin canım ☺️
Yeni gelenler hoş geldiniz önceden burda olanlar sızlered Meraba 🥰
Merhabaa☺️
Xoş gördük canım🥰
Hoşgeldin canım🥰 Azerbaycanlı mısın?
Bende yeni geldim kızlar 🤪
Yaa bayağı yeni varmış hoşgeldin canım 🥰

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ya çok teşekkür ederim hoşbuldum. Siz ne güzel insanlarsınız böyle ya😍 Happy moma katılınca insana küfür edib askıya alıyorlar, yeni katılanlara saygısızlık sergiliyorlar. Burası aksine yeni geleni çok güzel karşılıyor🥰
Bende bu uygulamaya bayılıyorum herkez cok candan sıcak kanli aile gibi olduk burda bir derdi olunca hemen buraya koşuyor ondna ve gerçekten samimiyiz öyle sahte değiliz ❤️😘❤️😘bir sorun oldumu hemen hal ediliyor

Dilan ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu uygulamaya bayılıyorum herkez cok candan sıcak kanli aile gibi olduk burda bir derdi olunca hemen buraya koşuyor ondna ve gerçekten samimiyiz öyle sahte değiliz ❤️😘❤️😘bir sorun oldumu hemen hal ediliyor
Allah herkesten razı olsun ilk defa böyle güzel yürekli samimi insanlar gördüm hebinizde hoşgeldiniz güzel anneler🥰❤️💕

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar